Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Kérdésem mi van akkor ha...

Üdv! Kérdésem mi van akkor ha teszem azt 10. -én vettem autót adásvételivel 12. -én összetört, és gyakorlatilag nincs mit átíratni. Ilyenkor mi a teendő? Hogy ne ütközzek nagy büntetésekbe.

Figyelt kérdés

#probléma #Átiratási
2017. szept. 2. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
MIért ne lehetne átiratni?
2017. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"és gyakorlatilag nincs mit átíratni."


Fizikailag lehet, de papírügyileg megvan minden. Aztán majd ráérsz kitaláni mi legyen utána.

2017. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Akkor Még lenne 13 napod átíratni és ha már ott vagy nem ártana ideiglenesen kivonati sem. Gondolom nem kicsit törött össze.
2017. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Ha a tulajdonos hajlandó rá, akkor írass egy meghatalmazást arról, hogy megbíz téged az autó forgalomból kivonásával és megsemmisítésének ügyintézésével.

Nem teljesen korrekt a dolog (a tulaj nem tud elszámolni a tőled kapott pénzzel), de talán ez a legolcsóbb módja a dolognak. Persze az eladó nem fog belemenni, mert bemondás alapján én sem hinnék neked, hogy a kocsi magától összetört, de nincs vele semmi egyéb probléma (másnak okozott kár, bünti, miegyéb).

2017. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Üdv és mi van olyankor ha letelik a határidő? Mi lessz utána? kivonják? Büntetés?stb.Az autó névre írása 91000ft de mivel most külföldön vok és letelik a határidő mire hazaérek.Mire számíthatok. Válaszokat köszönöm.
2017. szept. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!