Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha visszahívnak egy autót...

Ha visszahívnak egy autót ingyenes javításra, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A 2010-es Honda CR-V autót visszahívták ingyenes javításra. Ilyenkor mi a teendő? Mármint hova kell vinnem az autót, és mit kell csinálnom?

2017. júl. 17. 16:57
 1/3 crudy ***** válasza:
Felhívod a legközelebbi márkaszervizt és ott egyeztetsz időpontot.
2017. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anno a swiftemnél volt ilyen. Sokat visszahívtak. A weblapon ott voltak a márkaszervizek elérhetőségei. Felhívtam, időpontra bevittem. Kicserélték amit ki kellett, adtak papírt róla és ennyi. Fizetni nem kellett. Előtte ellenőrizték, hogy a megadott időpontok közti típus e az autó. Az volt, bár az alkatrész hibátlan volt, mégis újra cserélték
2017. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fel van sorolva a papíron a szervizek helye, a legközelebbit felhívod és megbeszélitek az időpontot. Nekem is küldtek ilyet az ajtókitámasztó miatt hogy eltörhet, de én nem mentem el, mivel már előtte eltörött -.- így maszek megcsinálta.

Nem kötelező egyébként, de célszerű, főleg ha kerékkiesés vagy hátsóajtó nyakadba esés a következménye. Az enyém szerencsére a kezembe maradt csak felnyitásnál.

2017. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!