Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?

Milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Heti párszor mennék vele 40km-eket. Benzinesben gondolkodtam. Első autó lenne. Eddig nézegettem w124 merciket meg e36 320i-ket de sokan mondták a bmw szopóroller lenne. Olyan kéne hogy legyen legyen szép hangja(akár nyitott rendszerrel is) lóerőre meg nemtudom annyit szeretnéj hogy a kg/le legyen 10 alatt egy kicsit
2017. szept. 3. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen árba?
2017. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számít (nem írtad), akkor leginkább menj be egy BMW szalonba és rendeld meg, azzal nem lesz bajod egy darabig. Egyébként első autónak nem feltétlenül valami lefingott prémiumautót kellene venni, jobban jársz egy ésszerűbb választással, amíg rendesen megtanulsz vezetni és autót fenntartani is.
2017. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Árat elfelejtettem, 500000-1000000 közt gondolkodtam
2017. szept. 3. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen árkategóriában mindkettő szopóroller lenne. Vegyél egy normális állapotú alsó-középkategóriás autót (Focus, Astra, valamilyen Toyota pl.), azokból kapsz rendes állapotút ennyiért. Persze nem lehet vele úgy menőzni, mint a bömössel, de azok vagy állni fognak végig, vagy ráköltöd az árát még egyszer, hogy menjen.
2017. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!