Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok 150...

Milyen autót ajánlotok 150 000-200 000 forintért?

Figyelt kérdés

Most szereztem meg a jogsit. Tanuló autó lenne.


Előre is köszönöm a segítséget.



2017. szept. 3. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Suzuki Swiftet.
2017. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első ötletem az volt de csak lelakottakat találtam ebben az árban
2017. szept. 3. 13:35
 3/11 anonim ***** válasza:
En még gyujtenék hozzá a helyedben.
2017. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első, tanuló autónak érdemes drágabbat venni?
2017. szept. 3. 13:49
 5/11 anonim ***** válasza:

150 ezerért ne is várj prémium hibátlan autót...

150-200 ezer: swift,persze hogyne vannak hondák bömösök és audik ,de az nem véletlen annyi...

300-350-be pl : 1.4 benzin 206 peugeot kapsz.

2017. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ladát
2017. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincsennek hibátlan autók. Szereléssel nincs probléma. Itthon majdnem mindent meg is tudok csinálni. Inkább arra lennék kíváncsi hogy ennyiért melyik tipus van kevésbé szétrohadva illetve melyiknek a motorja elnyűhetetlenebb.
2017. szept. 3. 14:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift vagy Ford Fiesta, én a Swiftet klímásan,tél lemezfelnivel, nyári alu felnivel klímása, mac hangcuccokkal vettem 220-ért. Van Fiestám is amit 100 ezerért igaz 2 hét műszakival, de 2 hét alatt 50-ért rendbetették és mehetett műszakira.. mondjuk én 2 hónapig kerestem a kocsit és aznap amikor feltették már meg is vettem kb. 4 órán belül a Fiestát meg 2 napon belül. Swift 330 ezer km-nél eszi az olajat annyi a baja ( épp elég, de szimeringezés után okés lesz ) A Fiesta meg lassú 1.3-as motor 37kw.. gyengus , de nem a pacik miatt vettem hanem mert kellett.
2017. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ford Focus, vagy Opel Astra.
2017. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ha mindenképp ragaszkodsz hozzá és életbevágóan fontos most ennyiért egy autó, akkor valami régi Swift, F Astrára szavazok én is.


Azért az vicces, hogy veszel bele egy új akkut, új gumikat (ami használt öreg kocsinál előfordulhat hogy kelleni is fog), teletankolod és ár több mint 50%-kal meg is növelted az árát. :D Netán folyadékok cseréje, féktárcsák, betétek cseréje, kuplungfelújítás, vezérléscsere és már még egyszer ráköltötted az árát.

Az is érdekes, hogy két éve mikor a most 12 éves Astrámon (tehát nem egy nagy drága prémiumautóról beszélünk) tönkrement a fojtószelep és újat kellett vennem, egy 1,5 kilós tenyeremben elférő bisz-b*sz annyiba került, mint amennyiért komplett autót veszel.


Viszont ennyiért már elég jó középkategóriás bicikliket lehet kapni. :)

De nem akarlak lebeszélni. Swift, F Astra! És később is legyen tartalék erre-arra amire költeni kell majd rá!

2017. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!