Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bedöglött a tápszivattyú a...

Bedöglött a tápszivattyú a teherautóban. Az a tápszivattyú, amit feleslegesen cseréltek ki egy márkaszervízben. Most meg azt mondják, hogy nincs garancia. Ez lehetséges így?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy nem adott le teljesítmény a teherautó. Márkaszervíz megállapította, hogy a szűrők tömődtek el. Kicserélték. Nem lett jó. Szerintük a kézi tápszivattyú rossz. Kicserélték. Nem jó. A rendes tápszivattyú a rossz. Itt már megkérdeztem, hogy biztosan az. A főszerelő kioktatott, hogy ez egy szakszervíz, és 40 év tapasztalata szerint az a hiba oka. Kicserélték. Nem jó. Ezután 40 év tapasztalata azt mondta, hogy a gázolajszűrőház van megrepedve. Nem az volt. 40év tapasztalata szerint az adagolót kell kicserélni. Itt már lassan milliót verte a javítás összege. Az adagolóhoz már nem engedtem hozzányúlni Őket. Nem adták vissza az autót, amíg ki nem fizettem, és mivel nem engedtem, hogy teljesen megjavítsák az autót, ezért nem vállalnak semmire felelősséget. Most, hogy a gyári alkatrész tönkrement, erre hivatkoznak. Ez itthon normális?
2017. szept. 3. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem garanciális az autó minek márkaszervízbe hordod?

nyilván nem normális, de azért gondolj bele. Ők csinálnak vele valamit, te elviszed félkészen, összegányolsz rajta valamit, aztán a gatyájukat is lepereled. Persze ez nem mentség, de az éremnek két oldala van.


Egyébként mondd el nekik, hogy ha nem sikerül békésen rendezni a dolgot felkeresed a fogyasztóvédelmet, hogy segítsenek az ügy tisztázásában. Meg is fog oldódni azonnal a problémád.

2017. szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azért vittem el félkészen, mert ami problémája volt azt már régen elhagyták a sorban. Amikor szóltam a főszerelőnek, hogy az is lehet a probléma oka, akkor jött a szokásos szöveg, hogy 40 év tapasztalata alapján nem lehet. Utána szöveg a kollégáknak, hogy a hülye ügyfél mit képzel. Beleszól a munkába. Ráadásul lekötöttem a hibás dolgot, megmutattam , hogy így megszünik a hiba. Ezt is leszarták.Mikor ezek után már az adagolócserénél jártak, szerintem jogos, hogy elhoztam.
2017. szept. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!