Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervízkönyv kezdés egy már...

Szervízkönyv kezdés egy már 280. 000 km-t futott autóra lehetséges vagy van vmi ertelme?

Figyelt kérdés

vettem egy autót szervizkonyv nelkul, viszont sztem eladaskor joljonne vmi ami bizonyitja hogy ez meg az lett veve a kocsiba

lenne ertelme ennek?



2017. aug. 19. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme. Inkább fotókkal és számlákkal próbálhatod igazolni az elvégzett munkákat, de ezt sem sokan fogják elhinni.
2017. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magadnak vezesd a saját javításaidat, ne másnak. Eladáskor harmadlagos lesz, de semminél többet érhet majd.
2017. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a fuelioban a 189forintos auchanos 2literes,nyari szelvedomoso is bennevan konkretan ;)
2017. aug. 19. 11:34
 4/10 veterán vas ***** válasza:

Lehet, hogy 100 ezernél volt egy komoly kasztnimunka, vagy 200 ezernél váltót kellett cserélni és akkor Te 280-tól kezdenéd írogatni, hogy olajcsere, ékszíjfeszítés, kerékagycsapágy állítás? Minek?

Magadnak fölírhatod egy kockás füzetlapra ha szeretsz könyvelőset játszani ;) de egyébként semmi jelentősége nincs.

300 ezer kilométert futott autó eladásánál a kutya sem foglalkozik szervizkönyvvel, számlákkal, csak a pillanatnyi állapot a mérvadó.

2017. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most majd egy komplett felujitast kap:uj gyertyak,uj gorgok,szijak,vizpumpa,lambda,legtomegmero,kettostomegz, azert egy eladasnal ezek sztem nagyon fontosak
2017. aug. 19. 12:29
 6/10 veterán vas ***** válasza:

Ha Neked fontosak, és úgy gondolod a majdani vevőnek is, akkor a legegyszerűbb ha elrakod a számlákat.

Egy időben én is összegyűjtögettem a blokkokat, aztán mikor jöttek az autóért, a vevőjelölt csak kipróbálta, kifizette és elvitte. Nem érdekelte sem a szervizkönyv sem a számlák.

Azóta nem rakosgatok semmit.

2017. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 187.000 km-rel vettem az előző kocsimat, szerzívkönyv nélkül, vezettem excelben km-óra állással, dátummal, amit lehetett fotókkal, hogy mikor mit csináltam a kocsin. De a vevőt nem érdekelte. Mondtam, hogy hozom a laptopot nézze meg, nem volt rá kíváncsi, a kocsi állapotát nézte meg és kérdés nélkül vitte.
2017. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, egy 280 000 km-t futott autót már nem fogsz eladni, csak max. vas árban.

Tudom, nekem is van egy jó állapotú, ugyanennyit futott gépem, meg sem próbálom hírdetni, mert az átlag magyar ennyi km-től elájul. :-)

2017. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az enyémet 328.000-rel (óra szerint) pillanatok alatt elvitték:)


7. vagyok

2017. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb autómat szervizkönyvvel veszem, de még soha egyiknél sem vettem a fáradságot, hogy magammal vigyem a szerelőhöz. A nejem pedánsabb, de eladásnál ő sem jár jobban. Manapság egyébként sem nagy cucc összedobni egy szerviztörténelmet, két üveg sörért bármelyik szaki megcsinálja, ha amúgy jóban vagy vele.
2017. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!