Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném bekötni a multikormá...

Szeretném bekötni a multikormányt sok baj lenne vele?

Figyelt kérdés
Mik lellenek hozzá nagyon szét kell kapni az autót? Mit gondoltok érdemes belevágni? G astra
2017. szept. 4. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Szedd szét nyugodtam.

Majd a Mozaik utcában ráérsz elmagyarázni mért tetted.

2017. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire multi az a kormány. Ha gyárit tudsz szerezni, akkor sem biztos, hogy van az autóban bármi, amit a kormány vezérelni tud, ahogy az sem, hogy a gyűrűn van egyáltalán hely a csatlakozóknak. A G Astra idejében még nem voltak olyan fejlettek a kommunikációs hálózatok az autón belül, valószínűbb, hogy amit most nem tud, az ki sincs építve. Én nem bántanám, pláne, hogy a légzsákot is ki kell venni a cseréhez. A Mozaik utcának ehhez amúgy semmi köze.
2017. szept. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A légzsák miatt én nem merném magam piszkálni, inkább szakértőre bíznám.

Az utólag beépített gyári multikormány miatt, ha az szakszzerűen lett megcsinálva, akkor az ég világon senki nem szólhat.

2017. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!