Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik motor éri...

Szerintetek melyik motor éri meg jobban a simson sr50 vagy s-es fajtából valamejik? Minketőből 50-es

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Melyik éri meg jobban? Mihez képest?


A "mezei" S típusok között van nagyobb eltérés, pl. az S50 és az S51 blokkjai között. Az SR-ben S51 blokk van.

Ha mindenáron Simsont akarsz, akkor azt vedd amelyik tetszik, technikailag alig van eltérés közöttük.

És ne fizess érte nevetségesen magas összeget, már bőven túl vannak árazva a tudásukhoz képest.

2017. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom eldünteni hogy pl s51es véz vagy sr de azt sem tudtam hogy az s51-es blokja van benne
2017. szept. 4. 17:28
 3/9 A kérdező kommentje:
az sr be
2017. szept. 4. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az SR-ben(azaz a kiskerekű,vagy roller,vagy robogó,ki ahogy hívja),gyárilag S-51-es típusú motorblokk van,4 sebességges,és 50 cm3-es.

Jópofa kis motor a Simsontól,de technikailag szinte teljesen ugyanolyan,mint a hagyományos S típusok,még rugózásilag,fékileg is.Csak a megjelenése más,illetve hasznos a lábvédő,hasznos és jól mutat rajta egy kis légterelő robogó szélvédő.

Amúgy a Simsonok túlnyomó többsége lepusztult,gyenge,csörög,zörög,fullad,megbízhatatlan,magyarul egy állandó szervírhegy,utángyártott ócska alkatrész kínálattal,ami pénztemető is egyben,semmi más.

Nemigen éri meg már Simsonokkal bajlódni,mert képtelenség,hogy ezek még jó,megbízható motorok lennének manapság.

Jól gondold át!

2017. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen típust veszel,lényeg hogy napi használatban legyen és kilegyen pörgetve rendesen.

A heti egyszeri tötymörgés legyilkolja a simsont.

Ha rendesen van hajtva,hozzá sem kell nyúlni.

Az ilyen vészjancsikra ne halgass,20 éve simsonozok.

2017. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a szerelés nem probléma apám motorszerelő
2017. szept. 4. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a 4-es vészjancsi vagyok,30 évet Simsonoztam.

Túlnyomó többsége rossz,ahogy írtam is,lehet hogy néhány megkímélt példány van és hozzá lehet jutni,de én nem bajlódnék vele,hacsak nem egy kis faluba kell elcsörgedezni a gazdabolttól a kocsmán át az utca végéig,hazáig.

2017. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy pont ere kel élménymotorozni 30-40 es tempóval
2017. szept. 4. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha "élménymotorozni",és persze "élménymotorszerelni" kell,akkor viszont tök mindegy,melyiket választod.

Star,Schwalbe,S50,S51,SR kiskerekű,bármelyik jó.

A hagyományos Simsonokból van a legtöbb,

SR rollerből nincs sok,ezért válaszd ezt szerintem,ha már mindenképp Simson kell,de nagyon hallgassátok meg a hangját!!!

2017. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!