Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális váltó cserére 92...

Normális váltó cserére 92 ezer munkadíjat írni az árajánlatra?

Figyelt kérdés

Adott egy 2004-es honda accord ,hatos kézi váltó...

Nem részletezném miért kell,javítható lenne,de nem érné már mneg.

Voltam egy maszek palinál,hogy mondjon egy körülbeli árat,adtak árajánlatot : 92 ezret kaptam...

17 munkaóra és járulékos költség van feltüntetve.

Hondába azt mondta egyik ismerősöm abszurd,mert 1 jó szaki egy inassal is 2 óra alatt leveszi,és 3 max 4 alatt átadható állapotig jut a kocsival.


2017. szept. 5. 10:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A váltó nincs,ez csak munkadíj.
2017. szept. 5. 13:41
 12/14 D. Brasco ***** válasza:
100%

"Ez csak egy nyomorult alkatrész csere, nem kell hozzá egyetem meg számítógép. Csavarozás ....."


Végül is repűlni sem egy nagy szám,mert csak a botkormányt kell mozgatni........nem is értem miért kell hozzá pilótaképző meg társai........

2017. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt vágod, hogy egy 2 napos 2 emberes vízvezetékszerelésre is elpattan 100 ropi... pedig ott nincs rezsi meg bérleti díj.

Oszt nem kell hozzá számítógép meg egyetem, "csak csavarozás".

Csavarozd meg magadnak bazzki, nem muszáj mással dolgoztatni :D

Az egyetem ma már lófasszt nem ér....

2017. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért az ilyen árajánlatokban benne lehet az is, hogy:

1. tele van munkával, kaptál egy magas árajánlatot, nincs

feltétlenül szüksége arra a váltócserére (gondolom nem

ismerősöd a szervizes)

2. amennyiben ennyiért is megrendeled a cserét, neki az

extra haszon

Egyébként nem tudom, mennyi lehet a normaideje egy ilyen Accord váltócseréjének, mert lehet, hogy teljesen reális az általa adott ajánlat.


Egy ismerős szerelő mesélte, hogy "utcáról beeső" ügyfélnek 20.000Ft-tal többet mondott munkadíjra, mint a szokásos, mert amúgy is tele volt munkával. Az ügyfél még így is kérte a melót, mert ahova előzőleg hordta, ott csak 3 hét múlva tudták volna fogadni...

2017. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!