Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis (fél centis) sérülés az...

Kis (fél centis) sérülés az ajtón könnyen javítható?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy 9 éves autót, de van rajta több karcolás (kisebbek), és egy kb. fél centis mélyebb sérülés. Ez gondolom ha nem javítják ki elkezd tovább rozsdásodni. Nekem egy 17 éves kocsim van, de fele ennyi karcolás nincs rajta, vigyáztam rá. Ezért nincs is tapasztalatom, hogy mekkora munka egy ilyen javíttatni. 1,5 millió a kocsi. Valaki aki ért hozzá, ez nagy hiba, keressek inkább sérülés mentest (nagyon kevés van ebből amit kinéztem), vagy nem nagy dolog a javítása?
2017. szept. 5. 14:24
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Latatlanba meg ezen leírás alapján senki nem fogja tudni megmondani hogy mi a pálya........de egy tipp:önts a karcolasra vizet!Ha "eltünik" akkor ki lehet polirozni ha továbbra is látható marad akkor fenyezni kell!
2017. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy látatlanban nem nagyon lehet.. Na mindegy akkor, köszi azért.
2017. szept. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!