Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Cordoba 1.6 Sportline...

Seat Cordoba 1.6 Sportline első autónak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez a 1000.ik kérdés de szeretnék biztosra menni. 20 éves vagyok 2 éve van jogsim. Lett annyi pénzem,hogy tudjak venni egy autót. Volkswagen golf/polon és Seaton gondolkoztam. Volkswagenből nem találtam a nekem megfelelőt de Seatból viszont igen. Tduom aztis,hogy a seat és a vw két külön kategória. A Cordoba kinézete nagyon tetszik és az 1.6-os motor se annyira rossz. 400-500 ezerért árulják. Megéri? Vélemények/tapasztalatok? Egyébként én nagy Subaru Fan vagyok és a Seat kinézetileg hajaz rájuk :D Normális válaszokat kérek! Köszi! 20/F

2017. szept. 6. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját kocsim keresgélésekor a Cordobát a szűk vállhely miatt vetettem el. Űlj bele minél hamarabb egybe, hogy érezd a beltér méreteit!
2017. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy testes srác :D Biztos jó lesz! :D
2017. szept. 6. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A 8 szelepes 1.6-os motor nem rossz választás, megbízható darab, bár megvannak a maga nyűgjei, pl. termosztát. Seat-ra ugyanazok a problémák jellemzőek, mint a többi VW-re és hát sajnos VW árban vannak hozzá az alkatrészek is, de legalább nincs túlárazva maga az autó, mint VW-k és Skodák.
2017. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor jó lesz :D Köszi a választ!
2017. szept. 8. 15:50
 5/6 anonim válasza:
Szia, nemtudom h aktuális ez a kérdés e ... Szerintem ne vegyél cordobát, első kocsim ez volt soha többet úgy vettem meg h elvileg nem volt nagyon szarráhajtva 200ezer KM volt benne első úton feljött az hogy nincs elég víz benne mert ÚTKÖZBEN KILYUKADT A Hűtő , aztán beszart a centrálzár aztán a műszerfala is beszart így fogtam es eladtam a retekbe es vettem egy volvo-t Azzal egyszer se volt baj eddig (a volvot németből hozattam be) v70-es volvo 2003!
2018. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy Golf IV-t vettem :)
2018. jan. 14. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!