Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megértését befektetésnek?

Megértését befektetésnek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy vásárolhatnék egy Toyota Supra-t megcsinálnám gyári állapotúra és gondoznám.Sok év múlva amikor már ritkának fog számítani(már most is az szerintem)eladnám jó pénzért.Szerintetek jó befektetés lenne vagy nem?

2017. szept. 6. 20:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Elnézést az elgépelésért csak telefonról írtam és átjavította mikor átnéztem nem vettem észre.

A kérdésben azt akartam írni hogy:megéri

2017. szept. 6. 20:52
 2/3 anonim válasza:

A Supra még tipikusan nem az a kategória amivel megéri foglalkozni, hogy később annak a belefektetett munkának, időnek és pénznek, a többszörösét kapd.

Amit te szeretnél ahhoz luxus autók kellenének, de abból sem mindegy hogy milyen, talán kezdésnek egy nagyon kis számban gyártott példány lehetne opció.


Jó befektetés a világon mindenhol, egy ingatlan, az kiadásnál vagy eladásnál is biztos pénz.

2017. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2017. szept. 7. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!