Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egerben megéri ingatlant...

Egerben megéri ingatlant vásárolni? Mennyire minősülhet jó befektetésnek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 16:12
 1/9 mstr95 válasza:
58%
Ha jelenleg ingatlanba fektetnék akkor minden esetben Budapest agglomerációjában vagy a nyugati határ közelében tenném, de nem vagyok hozzáértő.
2017. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Egerben semmi nincs, itt nem érdemes. Inkább valami nagyobb városban.
2017. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyenek ott az albérlet árak? Van főiskola? Vannak munkahelyek, mennek oda az ország más részeiről munkavállalók? Mert ha nem, akkor nem érdemes.
2017. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel megyeszékhely, mindig jó befektetés lakást vásárolni ott. Célszerű a belvárosban vásárolni egyedi fűtéses lakást vagy kint az Almagyar domb környékén, mert ezek a lakások akár albérletnek is az egyetem miatt könnyen kiadhatók. Ami annyira nem jó, ha a Cseboxári lakótelepen vásárolsz, mert az ottani dzsungel hatás miatt az ingatlan nem túl jó élettér ha te szeretnél benne élni. Ha veszel, mindenképpen egyedi fűtéseset vegyél, még akkor is ha konvektoros mert később azt át tudod alakítani mondjuk kondenzációs kis kazánnal radiátorosra. A távfűtésről nem engednek leválni azt egy életen át kell fizetni amennyit ők mondanak.... Mindenképp belvárosi vagy belváros közeli ingatlanban gondolkodj, mert a tömegközlekedés nagyon jó mind helyi mind fővárosi kapcsolatra. A vasútállomás környékét és a Tihamér-Bornemissza-Strand környékét szintén nem ajánlom jó szívvel. Persze a rendelkezésre álló pénz függvénye, legjobb lakások és legmagasabb lakásárak a belvárosban vannak de nyilván a leg értékállóbbak is ezek. Határ a csillagos ég, de épp nemrég láttam a piacnál tetőtéri két szintes lakást 10 millió körül, panorámával a várra és az Eged helyre. Ugyanennyi körül megy az Almagyar domb utcáiban a lakás is, sőt ennyiért újépítésű lakótömbben is van igaz be kell fejezni. Sok sikert és jó befektetés, én is ebben vagyok benne épp, saját célra akarok venni és nagyon körbejártam a témát miket és hogyan mire figyeljek. Ezért nem máshol, hanem Egerben veszek.
2017. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg, a megye fő munkáltatója, így a legnagyobb cégek (Bosch, ZF, sőt most újonnan egy repülőgép alkatrészgyár is) megkezdi működését hamarosan, és szívja a megyei munkaerőt a város, mert más lehetőség nincs.
2017. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanezt Pesten, csak mert büdös élhetetlen városban van, túlárazva, kerül dupla sőt tripla annyiba. Nevetséges módon, itt szuper lakásokat veszel annyiból amiből pesten egy másik panelra néző élhetetlen lyukat veszel.
2017. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. márc. 16. 15:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb befektetés szerintem. Igaz, hogy az egyetemi, vagy munkaügyileg - turisztikailag jó helyen lévő városokat érdemes választani, hisz ott mindig kiadhatóak a lakások, de a statisztikákat elnézve Heves megyében viszonylag stagnálnak az ingatlan árak, míg Bp-n, meg az ország nyugati részében szárnyalnak. Szóval ha értéket szeretnél növelni, nem ott kéne keresgélni.
2017. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Felesleges az egyedi fűtést keresni.

Én féltem a távfűtéstől, de a rezsicsökkentésnek hála a legjobb. Olcsóbb, mint az egyedi fűtés (!), legalábbis itt Budapesten, és körülötted tiszta a levegő, nem fulladsz meg télen a sok füsttől.

2018. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!