Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Autót szeretnék vásárolni,de az a helyzet,hogy csak minimálisan értek hozzá. Napi használatra kéne,mindenképpen használt,és nem drága,első autónak nekem tökéletes lenne. Mi lenne erre a célra a legmegfelelőbb?


2017. szept. 7. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Suzuki swift. Első autónak tökéletes, szinte nullából fenntartható alacsony fogyasztású autó. Napi használat mit jelent? Mert ha nem városban, vagy rövid távolságokon, akkor lehet más, nagyobb autóban is gondolkodni...
2017. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Milyen értelmes választ vársz erre a kérdésre?

Napi használatra, de napi 250 km-re, vagy napi 10 km-re? Hányan használnátok? Mi az, amire különösen szükséged van (nagy csomagtartó, sok ülés, alacsony fogyasztás)?

És főleg, mit értsünk az alatt, hogy nem drága? 300 ezer, vagy 3 millió?

Ha ezeket elárulod, sokkal könnyebben tudunk segíteni.

2017. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,bocsánat,tényleg nem írtam elég információt. Napi használat alatt azt értettem,hogy rövid távra kell,ennél bővebben nem tudom leírni. 300-350-re gondoltam. Egyedül használnám,nekem az a lényeg,hogy működjön. Talán annyi,hogy 5 ajtós legyen, alacsony fogyasztású. És kicsi.

Köszönöm a segítséget.

2017. szept. 7. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Továbbra is a Swift-et javaslom. Annyi pénzért tudsz kifogni jó állapotban lévőt.
2017. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Skoda Felicia 1.9 dízelt vegyél. Ár-érték arányban a legjobb ezért a pénzért. Volkswagen motorja van, 5 litert fogyaszt, és kb. 260 ezer kilométer van a 2000-2001-es évjáratokban. 500 ezer kilométert kibír a motor. Azt nézd meg, hogy ne legyen szétrohadva.
2017. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!