Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról? Megéri azt a pénzt, amit érte kérnek?

Figyelt kérdés

Az autó külseje teljesen rendben van, a belseje kicsit talán szegényes, gondolok itt bőr ülésre. 136.000+km van benne. Mit gondoltok, megéri kiadni érte ennyi pénzt?

[link]



2017. szept. 7. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem adnék érte ennyit, de ennyi a piaci ára. Veszik a Q5-ösöket mint a cukrot most, nagyon pörög a SUV piaca most, ezért tartja így az árát. Én 22.000-ért egy 313 lovas, 2011-es Audi A6 3.0 BiTDI-t vettem, azért az jobb szerintem.
2017. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőrön kívül milyen extrát hiányolsz belőle?

A képek mintha erőteljesen manipulálva lennének annyira földöntúli a színösszeállítás.


Én személy szerint ennyi pénzt sose adnék egy funkcionalitását tekintve extrém módon korlátozott autóért.

2017. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen autót akarsz? Mert akkor megérheti. Gondolom végignézted az ehhez hasonló ajánlatokat és ezt tartottad a legjobbnak. Bő 9 milliót vesztett az újkori árából. A kereskedés biztosan frankó, ha van ennyi pénzed (plusz honosítás, hazahozatal) akkor vedd meg.
2017. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!