Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek milyen autók szerintetek?

Ezek milyen autók szerintetek?

Figyelt kérdés

Milyen szerintetek ez a ford fusion benzin, dízel? (mindkettőről érdekelne a véleményetek ez érdekelne legjobban egyébként).


Renault thalia benzin, dízel?

Opel g astra 1.7 dízel?

Skoda fabia ?

Volkswagen 3polo, 4polo?

Ford focus 2000 évjárat körüliek?

Ford mondeo 2002 körüliek?

Opel zafira 2002 körüliek, dízel-benzin?

Peugeot 206 benzin, dízel?


jobban azok véleménye érdekelne, akik értenek hozzá vagy épp volt már dolguk valamelyikkel a listáról. :)

De nagyon szépen köszönök minden választ előre is :)



2017. szept. 9. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondeo és 4-es Polo témában tudok személyes tapasztalatot.


4-es Polo-ból nekünk 1.4-es benzinesünk volt. Megbízható, újonnan vettük és 210 ezer km-nél járunk, komolyabb probléma nem volt vele (persze rendszeres karbantartással), de az elektronika szeret hülyéskedni, idegesítő apróságok előfordulnak.


Mondeoból volt már '97-es Mk2 és '03-as Mk3 is a családban, mindkettőt szerettük, de a minőség összességében nem üti meg azt a szintet, amit vártunk volna az Mk3 esetében.


Amiket te felsoroltál azok egyébként elég különböző autók, gondold át, mire kellene. Ha városban használnád, a 4-es Poloval nem fogsz mellé, erre tudom ajánlani, autópályázásra kevésbé, nem egy erőgép.

2017. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, nagyon szépen köszönöm az értékes válaszod :)

Hát igen eléggé mindenfélét soroltam de itt igazából kíváncsi lennék sok ember véleményére mert ezekkel az autokkal kapcsolatban hallottam már ilyet is olyat is, hát ha most hallanék valami konkrétat :) melyik tartozik a vállalható vagy teljesen vállalhatatlan kategoriaba. :)

2017. szept. 9. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Renault Thalia 1.2 benzines, apámmal közösen használjuk, 2009-ben lett újonnan vásárolva. Nagyon hálás autó, de amúgy gyenge, szűk, kicsi, vannak benne gagyi megoldások. Viszont megbízható. Nyugodt szívvel mégsem ajánlom, mert nem igazán hozza azt a szintet, amit az ember elvár egy jó autótól.


Ford Focus, apámnak van egy 2007-es, az nagyon jó, de két haveromnak is van 1-es Focus, 2000 körülről. Mindkettő 1.8 dízel, 90 lovas, ami a világból kimegy, 5 liter gázolajat pedig nem tuszkol le a torkán 100 km alatt, bármit csinál vele. Egy nagy baja van ennek a típusnak: rozsdáznak, de nagyon. A 2 haveromé is, mindkettő rozsdázik, az egyik műszaki lejárta után megy is a bontóba emiatt, pedig alapvetően egy karbantartott, jó példány volt.


Mondeo: nem jók. A benzines sem. A dízelnél a 2.0 TDCI-k érzékeny darabok, és rengeteg pénzt felemésztenek, de nem is ez a baj, hanem egyszerűen sz*r a konstrukció. Ezek is már rozsdáznak, a beltere hullik szét, elektronikai problémák jellemzőek. Ami jó benne, az a futómű és a váltó, amúgy megbízhatatlan autó.


Opel Zafira: rokonságban van 2003-ból talán egy 1.6 benzines sok éve, nagyon jó, igénytelen munkásautó. Járkálnak vele mindenhova, de semmi gond nincs vele, csak benzin kell bele, de az sok: 8-9 liter. Amúgy nem olyan gyenge, mint elsőre gondolná az ember, elfogadhatóan megy.


Skoda Fabia 1.2 benzin: szomszédom anno újonnan vette, viszonylag vigyáztak is rá, mégis 90 ezer km-nél szelepeket kellett cseréni. Ez elég durva.

2017. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az értékes válaszod! :)
2017. szept. 10. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Fabia jo kis autó

Nekem egy 2006-os 1.2-esem van 3 hengeres kis méregzsák most kerek 100010 km van benne semmi hiba nem volt vele sohase 2006tol a családunk tagja én most nyár elejétől vagyok büszke tulajdonosa mert fater vett egy új 1.2tsi motoral jó az is meg szeretem , de a kis 3 hengetes szivo benzines 1.2-est jobban imádom egy király konstrukció tud fiatalos sportos lenni egy kombihoz képest ekkora notorral , de tud szép komotos is lenni . Természetesen 18 évesen sportos a stilusom , de amit kell azt tudja a kis skoda

2017. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!!! :)
2017. szept. 11. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!