Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb vagy kisebb autót...

Nagyobb vagy kisebb autót választanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Cls Mercit vezetek, nem az enyém,fenntartásban,mind napi használatban sok vagy felesleges lenne,viszont elképesztően jó.

Audi vagy Bmw közül melyik típust választanátok? Kb 2005-2008 között gyártott modellek érdekelnek.


2017. szept. 9. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 3-as BMW tökéletesen bevált, igaz főként egyedül utazom, de volt már hogy 5-en utaztunk, hátul ugyan 3 férfinak már nem az igazi, de arra sem mondták, hogy mint a heringek voltak.
2017. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3 márka és az évjárat közül nem sok eltérés van a fenntartásban... Mindegyiknek van drágább és kevésbé drága tipusa.

Az Audival és a konszern motorjaival jók a tapasztalataim, ezért talán itt nézegetnék. A4-es elég bőven. A többivel nem volt közvetlen dolgom.

2017. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A4 b7? Kombi vagy sedan? Lehet,hogy inkább e90. Sedant akarok, a Bmw 3-ás szebb sedan a mint az a4 b7. Akkor inkább b8 de az meg drágább. Sokan Bmw e46-al járnak szépen rendbe vannak rakva. Gondolom olcsóbb fenntartású,mint az újabb prémium modellek. Picit azt érzem az újabb modellek csak húznának anyagilag le. Ezt a mercit nagyon megnézik mindig láttam a visszapillantóból,hogy az emberek vissza néznek rá. Még olxanokksnéztwj,akik ekújabb mercijük volt. A hangja nagyon tetszik 306 lóerő. Nagyon jó,csakhosszútávin ilyen kocsi nemérné meg.. bőven rlég lenne a 3-as Bmw csak ilyenkor arra gondolok,hogy a nagyobb modellek felszereltebbek és akkor ne csak a márkát fizessem akkor már meg.
2017. szept. 10. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!