Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri vw golf 3 1.8 benzint...

Nickname96 kérdése:

Megéri vw golf 3 1.8 benzint venni?

Figyelt kérdés

Mit kell róla tudnom? Ugy alakult,hogy jutányos áron egy közeli is erostol tudok venni.megbizhato? Vagy hagyjam a fenébe?

Válaszokat előre is köszönöm.


2017. szept. 10. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd inkább, a 3-as Golf nagyon megbízhatatlan. Csak rosszat hallottam róla egy ismerősömtől, akinek volt, és az interneten is.
2017. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szög egyszerű az autó és a motor is csak sajnos a kaszni rohad ha nem figyelnek rá oda.
2017. szept. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is láttam olyat aki hallotta hogy olvasták hogy nemjó..

Megbízható gép,hisz 20 éve bírják a strapát,a zsekák is ezzel nyomták a 90,es években.

A kaszrnira kell nagyon odafigyelni mert a legtöbb már oszlásnak indult

2017. szept. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó leírta a realitásokat.

Jó autó, egyszerű az 1.8 motor. Ismerőstől van, az azt jelenti, hogy ismered is az előéletét, mennyire tartották karban?

Öreg autók, hajlamosak a rohadásra, ez a fő bajuk.

2017. szept. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen rozsdamentes. Műszaki előtt totál ki lett lakatolva a kocsi. Fogyasztás terén mire számithatok?
2017. szept. 11. 07:57
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
Fogyasztás:spritmonitor.de
2017. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hagynám a francba, nagyon öregek már ezek az autók. Haveromnak is van és mindig van valami nyűgje annak az autónak motorikusan. Külsőre jó állapotban van.
2017. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megint a haver haverja mondja meg hogy mit kell csinálni..

Mert a haver az haver nincs mese.

Pajtás.Nem bántásból de ha nincs személyes tapasztalatod akkor mi a fsznak kell okoskodni?

Nekemis van ismerősöm,képzeld Audi tulajdonos,mégsem röfögök bele Audis kérdésekbe.

2017. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!