Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Schwalbe ültetésben...

Simson Schwalbe ültetésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Üdv, tehát szeretném ültetni a Schwalbe motorom. Már több éve motorozok, és szerelgetek, tehát nem vagyok kezdő. A helyzet az, hogy a gyári teleszkópot tönkre nem teszem,(nem vagdosom) illetve most Romet teló van alatta(így vettem) de az sajnos Rometre lett tervezve, nem jóval nehezebb motorra. Azaz bukkanóknál koppan, és ez nem tesz jót a motornak. Szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen telót válasszak alá(van rá keretem, tehát nem kókányolok, de azért 60.000 ft/db áron se veszek telót). Tehát mit ajánlotok? Én valami állítható teleszkópra vagy állítható gázteleszkópra gondoltam. Esetleg márkát, illetve típust tudnátok ajánlani?


Előre is megkérnék mindenkit, hogy okoskodók, vicces gyerekek, komolytalanok kíméljenek. Előre is köszönöm!



2017. szept. 11. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a keményebben csillapító teleszkóp se tesz jót a motornak, de még mindig jobb mintha koppanna...
2017. szept. 11. 18:04
 2/5 anonim ***** válasza:

bár nem ezt kérdezted, de ugye a burkolatot nem hagyod rajta egy ültetett schwalbén?

nekem volt olyan is, amelyen a rugót lehetett előrébb és hátrébb is tenni, attól függően, milyen terepen használtam(a rugó ugyanaz maradt)

asszem én is próbálkoztam hátul egy tomos hátsó telójával..az még lágyabb volt, de hosszabb rugóúttal.


jelenlegi típusokhoz sajnos lövésem sincs. nagyon kell vogyázni az első (early)villával, okozhat melepetéseket.

(tehát versenyre nem jó, pláne ültetve)



szerintem

2017. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nem porig akarom ültetni, azért használatra kellene :) Csak annyit hogy jobban nézzen ki, de jelentősen ne befolyásolja a közlekedést.


Esetleg valaki? Bármilyen hasznos ötlet?

2017. szept. 11. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ültetés hasznos? pfff...
2017. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Senki se mondta azt hogy az ültetés hasznos. Épp ellenkezőleg. Árt a motornak és nehezíti a közlekedést, csak mutatósabb a motor ha kicsit ültetve van. A "hasznos" szót tanácskérésre használtam. Tehát hasznos tanácsot kértem. (nem kell mindenkép pozitívnak lennie valaminek, ahhoz hogy hasznos tanáccsal lássák el az embert).
2017. szept. 13. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!