Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó.hu-n a rendszámok...

Használtautó.hu-n a rendszámok miért vannak szinte mindig kitakarva?

Figyelt kérdés
Szinte minden hirdetésnél látom, hogy az autón van rendszám, de fehérrel ki lett takarva. Emögött sumákság van, vagy más oka van?

2017. szept. 11. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Itt a tipikus példa a felreinformaltsagra...


A rendszám alapján senki nem tud téged beazonosítani. Még ugyan miért lipnanakbrl előbb egy eladó autót, mint egy nem eladót?!

Továbbá pár száz forintért lekerült bárki a központi nyilvántartásból a km állást amit mondasz nden vizsgán regisztrálnak...

2017. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, nem félreinformáltság. Az ügyfélkapun lekérhető adatok szinte semmit nem jelentenek. KM állást látod, amit rögzítenek gond nélkül visszatekert értéket is. Viszont kártörténetet, előéletet nem. Tehát kis túlzással semmit nem ér, amíg senki sem ellenőrzi és bünteti a feltöltött adatok valótlanságát.


Szóval nyomogassátok csak a minuszt:)

2017. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Aki olyan alapos, hogy mi nden műszaki előtt visszatekerte az órát azt úgysem tudod megfogni semmivel. De ne legyünk alszentek, ilyen 100-bol 1 van.

Amikor Feri bácsi beadja a szuzkat a nepperhez akkor nem tekeri előtte vissza - de a nepper igen és ez azonnal kibukik.


Szóval nyeld le, hogy hulyesegeket beszélsz, ne fokozd...

2017. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

Milyen 100-ból egy, olvasgasd a totalcart. Simán több százereket tekernek vissza két eladás között, nem egyedi eset. Behozza a nepper, visszatekeri, ezt még nem látod, eladja, rögzítik az óraállást, használják valameddig, eladják egy magasabb óraállással, nepper újra visszatekeri...


Azt tényleg nem lehet ellenőrizni, ha valaki minden második szervizperiódusban szervizel, mert visszatekeri, de a fenti a jellemzőbb. Utána lehet olvasni, hogy ez még mindig egy létező, elterjed probléma, hiába rögzítik az óraállást.

2017. szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ugye tisztában vagy vele hogy nem csak az eladaskori km állást regisztrálja a rendszer hanem a műszaki vizsgát is?
2017. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, tisztában vagyok vele, ennek tükrében írtam minden válaszomat;)
2017. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ennek tükrében teljesen értelmetlen a válaszod....


Nincsenek illúzióim, a magánszemélyek is tekergetik az órát - de nem minden egyes műszaki vagy átírás előtt. Hanem egyszer - mikor el akarja adni a paraszt. Innentől kezdve azonnal kibukik egy tekert órás autó egy pár száz forintos lekérdezésen. Engem, meg, mint vevőt hidegen hagy, hogy az előző tulaj, a mostani tulaj vagy a nepper tekert vissza 150,000 km-t a kocsin.

2017. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Pont azt magyarázom, hogy nem értelmetlen és én is azt mondom, hogy nem műszaki előtt tekergetik vissza rendszeresen, hanem adásvétel előtt. És hála annak, hogy nem szankcionálnak még a nyilvánvaló csalások miatt is, ezért persze, hogy nem csökken a tekergetés. Napi szinten vannak olyan kérdések itt is akik nem tudnak a km-óra lekérdezésről.


De itt egy cikk, amire utaltam, ha már nem hiszel nekem:

[link]

2017. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!