Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó antenna jel erősítőt...

Autó antenna jel erősítőt szeretnék bele tenni mert recseg a rádióm hogyan?

Figyelt kérdés
Úgy tudom rá kell kötni a +12v ra csak az a baj hogy az iso csatlakozón egy szabad vezeték volt arra meg az erősítőm van kötve megoldható valahogy?
2017. szept. 12. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A recsegés az kontakt hiba miatt van. Minden vezetéket, kábelt át kell nézni.
2017. szept. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, recsegés az kontakthiba, de ha erősíteni szeretnéd az antennád mindenképp, akkor az autórádió kék vezetékére kell kötnöd, de általában fel van tüntetve minden autórádión.
2017. szept. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a "recsegés" csak a rádiónál jelentkezik, akkor inkább zúgásra gondolsz szerintem. Az erősítő segíthet, de egy jobb antenna többet érne. Egyébként a kékre kötheted, ahogy írták.
2017. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. ! Ha recsegésre gondol , akkor nem zúgásra. Érted?

Egyébként a recsegés az tényleg a rossz kontakt miatt lehet.

2017. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:

Nem vennék feleslegesen antenna jelerősítőt, mással van a baj.


Nem ismerem az összes gyártót, de nekem a 20 éves kocsimban is gyárilag erősítős antenna van, kell neki a 12V, a leírásod alapján neked nincs bekötve.

Szóval megkeresed a szálat és nyugodtan kösd azonos jelre az erősítőddel, nem kell nagy áramerősség egyiknek sem, nem mosógépet működtetsz róla.


Ez 99% hogy megoldja a problémádat.

2017. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor mit keressek rossz csatlakozást? Sérüléseket a vezetéken?
2017. szept. 12. 13:36
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

Típustól függően (ne mond meg hogy milyen kocsid van mert úgysem fogom tudni) 1-3 vezeték van az antennádon, ha nem több.

1. antenna

2. Gsm

3. Jelerősítő 12V


Kezdetnek nézd meg hogy milyen kábelek jönnek ki az antennádból. Ha van egy sima elektromos szál (szerintem lesz), akkor azt keresd meg a rádiód mögött és egyszerűen kösd be az ISO csatidnál az erősítőd vezérlőszálja mellé.

Nekem is ez volt a gond, nagyon gyenge volt az antenna. Vettem újat, beraktam, semmi nem változott. Lebontottam a teljes kárpitot, követtem a szálakat hogy hol van megtörve, hát az erősítő szál ott lógott pár centire a rádiótól szabadon.


Nekem is van bent egy JBL erősítő, az iso-ból kijön a REM szál és rá van kötve az antenna is és az erősítő is, évek óta így megy.

2017. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!