Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lesz kemény a lengésc...

Feri023 kérdése:

Mennyire lesz kemény a lengéscsillapító 40mm-es ültetésnél?

Figyelt kérdés
Adott egy Golf 5. Szeretném 40mm-el lejjebb rakni, mennyire lesz kemény a lengéscsillapítóm ha a gyárt hagyom benne? A rugót nem vágnánk hanem rendes rugószettet vennék bele!

2017. szept. 12. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Mitől lenne keményebb a lengéscsillapító?

Ugyanolyan lesz.

2017. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
volt már ilyesmi kérdés. A gátlót hangolni kell a rugóval, különben nagyon paraszt lesz az autó Igaz, nem mondtad, mi a cél: jól nézzen ki a 4 centi ültetéstől?
2017. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
No, meg a szilenteket se felejtsük el visszaengedni...
2017. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen vagy tisztában a fogalmakkal. Ha rugót veszel a lengéscsillapító semmit se fog változni. Ha szettet akkor cseréled a lengéscsillapítót és a rugót is.


Egyébként 40 mm ültetésnél még akár bent is maradhat a gyári lengéscsillapító, bár egyértelműen célszerűbb komplett futóművet venni.


Az meg, hogy milyen kemény lesz az attól is függ, hogy milyen rugót veszel. Egy JOM, FK pattógós sz*r lesz, egy TA már tűrhető, de mondjuk az AP,KV stb szettek az igazán jók, de ezeket nem is kapod meg 20-30.000ért.


Ja és a forgalmiba el ne felejtsd beíratni.

2017. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én H&R 35mm-es rugókat vettem, gyári lengéscsillapítók vannak benn, és nekem tetszik. Rossz úton nem lesz olyan kényelmes, de nincs olyan sportfutómű, ami szeretné a gödrös utakat. Kárpótol viszont a durva úttartás, ami eddig annyira nem volt.

Mivel a H&R annyira nem olcsó mulatság, így most csak rugókat vettem. Ha szétmennek a lengéscsillapítók, akkor meg jönnek az új Koni-k. Szeretem mindenből a legjobbat venni, semmin sem spórolok. Persze van aki elpattog ide-oda a TA-val is.


Ha a H&R drága neked, akkor a Vogtland-ot ajánlom, annál lejjebb nem adnám.


Állítható futóműben viszont egész jó az FK is, több autóban is próbáltam, szerintem a legkényelmesebb az olcsóbb kategóriában. Én ezt a rendőrök miatt nem vállaltam be, a beíratás meg többe kerül, mint a komplett futómű, szóval hanyagoltam.

2017. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan futómű, ami a gödrös úton is, meg mindenhol jó. Ezek a felsoroltak biztosan jók a boyracereknek, csak én nem tudom, mire.
2017. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat vettem állítható szettet
2017. okt. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!