Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor érdemes nyári gumit...

Mikor érdemes nyári gumit vásárolni? Mikor vannak legjobban leárazva?

Figyelt kérdés
Illetve milyen webshopokat ajánlanátok? Előre is köszönöm!
2017. szept. 13. 03:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Amit kifelejtettem: a prémium márkák közül melyiket ajánlanátok?

195/65 R15 méret.

2017. szept. 13. 03:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Télen, amikor akció van.
2017. szept. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavasszal vagy tél vége felé szokott akció lenni a nyári gumikra. (tehát szezon kezdetekor)
2017. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a téli gumit most júliusban vettem meg jóllehet nem prémiumot hanem csak minőségit mivel előbbi nálam nem lenne kihasználva de minőségi gumira szükségem van (Falken, 185/65 R15) azonban amilyen árakban mozog jó vételt csináltam. A nyárit majd szerintem télen fogom megvenni.

Prémiumból én a Pirellit tudom ajánlani habár lehet másnak pont nem ez fekszik ugyanakkor ott van még szintén ebből a kategóriából a Continental, Dunlop, Bridgestone, Michelin

www.gumiabroncsok.net

Innen rendelem mindig és gyorsan, pontosan azt szállítják amit kérek legalábbis a Falken mindig jó volt vagyis új

2017. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly tavasszal vettem.

Előtte már előző ősszel és télen is figyelgettem, az állítólagos "hatalmas leárazásokat" várva. De egy forinttal nem adták olcsóbban.

Így megvettem tavasszal, 2016 eleji DOT számmal, tehát teljesen friss gyártású gumi adtak. Ha előző ősszel adtak volna 1000Ft-tal olcsóbban 2015-ös gyártásút, ki tudja hol és hogyan tárolt, össze-vissza dobált gumikat, annyira nem kötöttem volna jó üzletet szerintem. Viszonylag sokat megyek, évi 25-28ekm-t, de eddig minden gumim előbb öregedett el, minthogy lekopott volna a profil.

Goodyeart vettem egyébként, igaz 225/45R17-es méretben.

2017. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!