Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék segítséget kérni!...

Szeretnék segítséget kérni! Autómba szeretnék venni hangszórókat, de egyáltalán nem tudom, hogy milyen lenne jó? Előre is szeretnék kettőt illetve hátra is kettőt, mert ugye ott van eredetileg.

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ebben tanácsot adni, hogy milyet érdemes venni? Aminek persze a hangzása is jó. Ami most benne van, az nem szól valami szépen, főleg nagy hangerőn, recseg - ropog. Illetve milyen fejegység a legjobb? Fiat Punto 1.1 1999.

2017. szept. 13. 09:04
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

Mondjuk egy ilyen az megfelelő?

2017. szept. 13. 09:12
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

???

2017. szept. 13. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt nem fogsz komplex és korrekt választ kapni. Javaslom egy autohifis szaküzlet felkeresését.
2017. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

ma már nem sokat vagyok az oldalon így teljes rendszer építésben nem tudok segíteni de amiket néztél a legalja,auna és társait ne,nagyon rosszak.

elektronik star oldal is felejtős mert az tele van ilyen hulladék cuccokkal.

javaslatom az hogy autóhificity oldalt keresd fel és Zsoltival vedd fel a kapcsolatot,ő segíteni fog neked és nem azt nézi hogy minél nagyobb bevétele legyen.


amennyiben pedig használt cuccok is érdekelnek akkor facebook csopinál keresd az autóhifi adás vétel és tanácsadás vagy valami ilyesmi a csoport neve.

ilyen oldalon érdemes kommentben beszélgetni mert néha full amatőrök is erőltetik a marhaságukat de hozzá értők segítenek ha látják hogy rossz a tanács.

2017. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 JulesTS ***** válasza:

Ahogy Dirtboy is irta...

Egyebkent itt van egy jol osszeszedett rendszer:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

De ahogy az elso kommentedet nezem akar 8 collos elso szett is szoba johet, persze nen onnan es nem azt amit linkeltel. Nekem most Audison AP8 melykozepek vannak kiemelo keretben az ajtoban ami ki van szigetelve es ezekkel ugy erzem hogy eleg jora sikeredett a rendszer. Annyi mely jon beloluk, hogy melylada nelkul is el lehet vele lenni.

Egy osszeget azert irhatnal, hogy mennyit szansz ra...

2017. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Az összeg annyira nem nagy, olyan 35ezer a keret most.

2017. szept. 14. 06:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom,ez az összeg nem valami nagy,de remélem azért ebből is ki lehet valamit hozni. Van most benne fejegység is, és két hangszóró elől,kettő hátul,de nem úgy szól,ahogy én azt szeretném, legalábbis a hátsó az nagyon nem. A fejegység még lehet,hogy kibírna egy darabig,de sokszor gondolkodik bekapcsoljon-e.
2017. szept. 14. 07:01
 8/8 JulesTS ***** válasza:
Ennyiert Kicx STC6.2 hangszorokat vennek elore, meg egy Pioneer MVH-190UI fejegyseget (ezek mar normalis hangminoseget tudnak). A hatso hangszorokat meg ki kell kotni, mert amugy is csak rontja a minoseget. Nagy hangerot ne varj tole, meg a fejegyseg erositoje nem arra valo, hogy max hangeron legyen hajtva. Viszont ha kesobb meggondolod magad, akkor lehet tovabbfejleszteni egy 4 csatornas erositovel, meg egy melyladaval, na meg az elso ajtok szigetelesevel...
2017. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!