Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Ford Fiestáról...

Mit gondoltok a Ford Fiestáról? (LINK)

Figyelt kérdés

A régebbi típusra gondolok, egy ilyesmi autó vásárlásán gondolkozok. Nincs túl sok pénzem rá, és fontos lenne, hogy a fenntartása minimális legyen?

Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok?!


[link]


2010. máj. 26. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

igy ránézésre ennyiért jonak tünik de sajna sok rosszat lehet hallani a fordrol

nekem suzukim van ami kb ennyi volt és nagyon meg vagyok vele elégedve(keveset fogyaszt , olcso a fentartása és semmi baja sincs)

szerintem ha régi auto vásárláson gondolkodol akkor mindenképpen japánt vegyél

nah de te tudod rem jol döntesz

sok sikert

2010. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban megfelelne egy Suzuki, de sajnos ilyen árkategóriában nem találok... Köszönöm a választ!
2010. máj. 28. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lehet csak rosszat hallani a Fordról?Mi baj van a Fordal?
2010. jún. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem olyan autót alapból ne vegyél, amin már a rozsda átüt a fényezésen...de amugy szerintem jó autó, meg kényelmes is, de még nem vt ilyenem, csak ültem benn. nagyon tudom ajánlani a Fiat Uno-t, volt nekem egy ebből az érkategóriából, és elégedett voltam vele...
2010. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*árkategória
2010. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fiat Uno-ról már kérdeztem az oldalon, de arról lebeszéltek, mondván, hogy rengeteg gond van vele.

A totalcar-on a népítélet rovatban olvasgattam és döntő mértékben tényleg sokan bosszankodnak miatta.

A Ford Fiestával más a helyzet, ezért akarok inkább ezt. Árkategóriában ugyanott van...


Én csak vagy 2 embertől hallottam, hogy a Ford-ok megbízhatatlanok, de konkrét indokot sajnos nem tudok mondani.

2010. jún. 7. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!