Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szitál a kormányom?...

Miért szitál a kormányom? Miért merül le az aksim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vásároltam egy 2001es suzuki sv650n-et. Semmi gond nem volt még vele, azonban pár hete elkezdett a kormányom szitálni föleg 60-70 kmh felett. Elengedett kézzel egyáltalán nem tudok közlekedni mert a kormány szitálása a végtelenségbe fokozodna ha nem fogom meg ujra. Eddig nem csinálta. Mi lehet a gond? Okozhatja a problémát hogy a kormány 2mm-el elvan csuszva? Vagy hogy a tárcsfékzárat a kormányon szállitom (a villák felett). Csak azért érdekes mert miota megvan a kormányhoz nem volt nyulva.

Olyan problémám is van, hogy menet közben le áll a motor és nem indul be, mert lemerül. De tölt vissza a motor 14 et. Mégis lemerül 2 havonta kb. És elég gyakran használva van a motor.



2017. szept. 13. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Elsőkörben centiroztasd ki a kereket,más nem is nagyon okozhatja.

-lehet hogy az akksi rémült meg,és már nem veszi a töltést...

2017. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt megnézem köszi, aksi meg tuti jo, visszavittem ahol vettem anno és rámértek.
2017. szept. 13. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mire kiírtad ide a kérdést már megpróbálhattad volna levenni a tárcsafékzárat a kormányról és kipróbálni úgy is. Akkor már egy lehetőséggel kevesebb lenne a válaszadásra.
2017. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mint emlittem eddig is rajta volt, par hete kezdte el csinalni magatol.
2017. szept. 13. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Centíroztatni kell a kerekeket, nyilván fogtál egy kátyút vagy valami.
2017. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van lehet centírozni kell, lehet csapágy miatt is. Nekem például gumi miatt volt, szoval ha már koros a gumid lehet attól is. És nézz utána milyet ajánlanak az sv-hez, melyikkel viselkedik a legjobban. Enyémhez a BT45 nagyon jó és heidenau után tényleg ég és föld.
2017. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, még kiegészíteném magam annyival, hogy guminyomás miatt is lehet és nehezebb kormánysúllyal még lehet játszani. Hűl le az idő, csökken a nyomás, ha keményebbre fújod nem fog annyira szitálni, de inkább tartsd be a gyári előírást.
2017. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ;)
2017. szept. 15. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!