Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy keveset futott,...

Mennyit ér egy keveset futott, jó állapotú 11éves ignis?

Figyelt kérdés
Egy jó ismerősöm mondta, hogy eladná nekem. Nem vágyok ignisre, de mindent egybevetve tökéletes volna arra amire kéne. A kocsi ét ujjonnan vette, 80 ezer km van benne ésbezntudom, hogy valós, mert ritkán volt használva. Ismerem a hibáit is, nem nagyon kellene rá költeni. Mennyit ér?
2017. szept. 13. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
700, de inkább 800 ezernél indulnak a 2006-os Ignis-ek a hasznaltauto.hu oldalon. Ha tényleg jó állapotú a kocsi, és tényleg csak ennyit futott, 900-at nyugodtan adhatsz érte, talán 1 milliót is.
2017. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utólag olvasom vissza, elnézést a helytelen írásért, nem olvastam át, mielőtt elküldtem.
2017. szept. 13. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban jó állapotú kocsit nehéz eladni annyiért amennyit ér. Ha nem akarod az ár 2/3-áért eladni (tehát nem sürgős) akkor fél-1 év simán eltelhet mire elviszik.
2017. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!