Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Logan, tapasztalatok?

Dacia Logan, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van szőlőm egy telken, dombos, erdős földút vezet oda. Hétvégenként szoktam kijárni gondozni. Van egy családi autónk (Mazda 6), viszont azt az autót sajnálom erre a terepre, valamint néha szerszámokat, kisgépeket is szállítok, amik nem éppen tiszták. Eddig egy Daewoo Lanossal jártam ki, de már eléggé le van strapálva, ideje lecserélni. Valami hasonlóan olcsón fenntartható autóra lenne szükségem amit nem kell sajnálni, nagy csomagtartóval. Első generációs Dacia Logant néztem, egész olcsón megkaphatók jó állapotban is. Erre a célra megfelel vagy nem jó ötlet ilyen autót venni? Főleg tapasztalatok érdekelnének. Előre is köszönöm!

2017. szept. 13. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A csaladban van vagy 4, a legoregebb 12 eves, meg az is rendben van. A kotelezokon kivul nem kellett rajuk kolteni, mondjuk mind benzines. Dieselnel hallottam ismerosoktol remtorteneteket, de nekem nincs sok tapasztalatom, en egy dieselt hasznaltam szolgalati autokent egy evet kb, de az ido alatt nem volt gond vele.
2017. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Oliver38 ***** válasza:
Terepjáró nem jöhet szóba? Ilyen célra főleg ha nagyon nehéz terep lehet hogy egy Lada Niva jobb lenne, az nem strapálódna annyira le, esetleg kivett hátsó ülésekkel és valami bordázott aluminium csomagtér-tálcával?
2017. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyira nem vészes az út hogy terepjáró kelljen. Poros, néhol murvás útról van szó, nem a terepviszonyok miatt sajnálom a Mazdát, inkább a szállítás miatt. De megfontolom a Nivát is.
2017. szept. 13. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Irod, hogy nem túl rossz a terep. Szereltess fel a Mazdára egy levehető vonóhorgot és vegyél egy normális utánfutót , anyagilag jobban jössz ki, mint 2 autóval.
2017. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!