Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiften 1997-es évjárat...

Suzuki Swiften 1997-es évjáraton üzemanyag visszajelző fény van, hogy tankolni kéne már?

Figyelt kérdés

nem olyan rég vettem első autó és hát üzemanyag fogyasztás tesztek zajlanak eddig elégedett vagyok vele viszont egy ideje feküdt a mutató viszont nem akar semmi fény kigyulladni, hogy menjek már tankolni :D mainap mikor haza értem és indítottam be a kocsit már nehezebben indult és beállásnál is egy icipicit szenvedett. szóval az a sanda gyanúm, hogy nincs ilyen visszajelző de az is lehet, hogy csak hibás szóval inkább rákérdezek van e egyáltalán vagy nincs mert ha nincs akkor nem kínzom és rátankolom a tartalék 5 litert :D aztán kúton kap egy tele tankot.

bonus kérdésként tele tankal normal vegyes fogyasztással mennyi km-et megy el?



2017. szept. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

1.0?

1.3?

Lámpa nem jelzi ha kevés a nafta...

2017. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.3 glx
2017. szept. 13. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs visszajelző fény, de egy pár ezer forintos panel beépítésével megoldható (a mutató fektetésével együtt). Az E betű középső száránál van benne 2-3 liter. Gyújtás ráadásakor jól hallható a benzinszivattyú hangja, meg lehet ismerni a mutató figyelése nélkül is, hogy mikor kell tankolni menni. Motortól és lábtól függ, 500-650 km.
2017. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2017. szept. 13. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Telenyomod,mész egy százast,rátankolsz.

Na pontosan annyit fogyaszt a készülék.

2017. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!