Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen élmény 353-as Wartburgo...

Milyen élmény 353-as Wartburgot vezetni? Vélemények?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem rossz olyan 70-ig kb, utána már félelmetes.

De marha büdös, remélem már nem sok megy.

2017. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
A Wartburg és a vezetési élmény :-)
2017. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A wartburg a megtestesült vezetési élmény.
2017. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Búcsúszentlászlóiak szerint: "haraptya a zutat" :-)


meg meghajlik a kanyarban! :-)

2017. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nyúlik a kanyarban. De mindegy.
2017. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Volt az egyik ismerősömnek ilyen autója: félelmetes.

Ha a szabadonfutó működött, akkor lejtőn száguldott a kocsi motorfék nélkül, a fék érezhetően nem egy tökéletes, szükség lett volna már akkor a 3. féklámpára. 130-ig simán ment, igaz lassan gyorsult. A váltót könnyű volt kezelni, de volt, hogy a kezében maradt az embernek:). Télen érdekes meleget tudott adni a belső tér, ami nem tartott sokáig. A hűtő gyakran felforrt, ezért kieg. hűtőt kellett beletenni.

2017. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jó, fölég mikor felforr a víz, a nagy nyári melegbe megfőzi magát a motor. A 10 perces út, 3 órás lesz. 300 kilométert lekocsikázol, kicsit fura hanggal és pont a városhatárba robban le, az is egy élmény, mert úgy kell hazavontatni. A motornak többet nem hallod a duruzsoló hangocskáját.

Valami homokost meg zavar, hogy a ház előtt áll, és kiszurkolja a kerekeit, meg ellopja a tanksapkát és az antennát. Végül forgalomból kivonva, egy ismerős kertjébe lel végső nyugalomra. :D

2017. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kkovax38 válasza:
100%
Nekem Wartburg Turist 353 -am volt. 1,5 literes VW Diesel motort tetettem bele. Sokáig taxiztam vele. Egyedi tetőcsomagtartója volt. Négy mázsa betonvasat vittem el vele a csomagtartón. Üzembiztos és nagyon kellemes autó volt.
2017. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy engedték át a műszakin VW dízelmotorral, vagy, hogy papíroztattad le? :D
2018. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


A kilencvenes években még simán volt erre lehetőség, hasonló átépítésekre komplett műhelyek szakosodtak, Trabantba pl. Fiat motorokat építettek tömegesen

2023. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!