Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekelne hogy egy 800w-os...

Érdekelne hogy egy 800w-os mélynyomóból hogyan lehet a maxot kihozni?

Figyelt kérdés
Vannak eek a hangnyomásos versenyek érdekelne hogy érnek el 140-150 decibelt egy 8-900w mélynyomóval? Szeretnék egyszer én is egy olyat összerakni:)
2017. szept. 13. 22:36
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Azzal hogy rommá hajtják a nyomot valami bitang erősitovel!
2017. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta a 8-900w rá van kötve egy 2-3000w-s erősítöre azt annyi csak a nyomo ki is fekszik gyorsan meg ocsmányul szolnak azok

Nekem a gyára hangredszer van okosítva gyári 8 hamgszoro plusz gyári erősítő a gyári mélynyomóval és gyári CDtáras fejegység nem nagy a hangnyomása nincs is sok w benne , de nem egy helyről hoztam el vele a legszebben szoló hifi díjat úgy hogy a gyári erősítőn lett állitva és annyi meg jol be van állitva a fejegységen a bass meg minden .

És csomoan néznek hogy széria remdszerrel a több száz ezres rendszereknél szebben szól a kocsim . És az "ellenfelek" is mindig meg dicsérik hogy egy kis finomhangolással mit hoztunk ki a kombi passat gyári CD-táras rendszeréből

2017. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!