Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Megane 1.5 dci motoros autót, reggel ha indítok megnyomom a start gombot kb 1mp izzítás és már indít is, de csak 3-4 tekerés után indul be a motor. Én az izzító gyertyára tippelek.. valaki?

2017. szept. 14. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van..
2017. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, más Dízelnél egyből indul. Meleg motornál már ez is, de azért még nincs az a hideg hogy nehezebben induljon.
2017. szept. 14. 11:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt a kérdésnél hogy mp, tehát 3-4 másodperc után indul. Ezt délután is csinálja mikor hideg a motor
2017. szept. 14. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Méress egy kompressziót.
2017. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 joco5582 ***** válasza:

Szerintem tippelgetni tök felesleges. Ráadásul az 1.5 dci nem egy stabil motor. Ha gyanús inkább el kéne gurulni vele egy erre szakosodott műhelybe.

Sokan sokféleképpen leírták már. Itt az egyik tulajdonos korrekt volt, mert őszintén leírta mi várható:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__29..

2017. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!