Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak ez megfelelő...

Első autónak ez megfelelő szerintetek egy kezdő sofőrnek?

Figyelt kérdés

Autósuliban említették, hogy olyan kocsit érdemes venni, ami szinte új, mert motorilag nem mindegy, hogy milyen városba megyek be, milyen motorral. Ez a kocsi eszméletlenül tetszik:

[link]


Mit szóltok hozzá? Előnyök, hátrányok, minden mennyiségben jöhet. Kezdő sofőrnek ez ideális?

Nem hajtani szeretnék vele, mint Schumacher persze. Csak szolgálja a célt.


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 14. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

mert motorilag nem mindegy, hogy milyen városba megyek be, milyen motorral.


Ezt nem igazán értem.


Amúgy a Civic jó autó, nem szokott velük egetverő gond lenni. Ha van rá pénzed és nem fog gondot okozni a fenntartás akkor hajrá, keress egy jót és vedd meg.

2017. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a szmog miatt bizonyos városokban csak euro 4 típusú motorokkal lehet közlekedni. Drága lenne a fenntartása? Ha öreg autót veszek amire folyamatosan költeni kell, akkor azzal sem vagyok kisegítve.
2017. szept. 14. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
az öreg autóval jóval olcsóbb, de több vele a szívás.
2017. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a szlovák szabályozást, de kétlem, hogy állandó tiltás lenne az euro4 alatti besorolású motorokra, szmog riadó sem szokott lenni minden honapban, persze, ha van az kellemetlenül érinthet.

A japánok általában megbízható autókat gyárttatnak, lehet az Honda, Toyota, de akár Suzuki is.

Pénztárca és szimpátia kérdése, no meg persze jól át kell vizsgálni az autót vásárlás előtt, a hirdetésekben szinte minden használt autó tökéletes...

2017. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!