Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Taxizáshoz szerintetek milyen...

Taxizáshoz szerintetek milyen kocsit érdemes választani (budapest)?

Figyelt kérdés

Toyota Prius hibrid (nem plugin)

Nissan Leaf


Maximum 3,5-4 millió forintig bezárólag (taxivá avanzsálással együtt)


Nem tudom, hogy melyiknek olcsóbb a szervíze, fenntartása, mennyibe kerül egy akkumulátor a leafbe, mennyit romlik az aksi. A toyota priusnál pedig azt nem tudom, hogy mennyit fogyaszt városban. Illetve lehet-e a priust csak elektromos használni?!



2017. szept. 14. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Prius. A hibrid szerintem jobb, mint a tiszta villany. Illetve ha véletlen kapsz egy vidék fuvart, azt a villany Leaf-el nem biztos, hogy el tudod vinni. Vagy egy hajtósabb éjszakát azért hagysz abba, mert lemerült az autó?

Mondjuk 3,5-4 millába taxivá alakítással együtt nem tudom melyik fér bele úgy, hogy megérje, mert ugye max 10 éves lehet egy taxi, de pesten vannak társaságok, ahol 7 évben korlátozzák (az is lehet, hogy olyan is van, ahol 5 év)

Szóval inkább egy hibrid, azzal jobban jársz, szerintem.

2017. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barbell Deadlift ***** válasza:

3,5-4 millióból nem fog kijönni egyik sem betaxiztatással együtt. Legalábbis használható állapotú nem.

Egy Renault FLuence 1.6 benzines viszont kijön majdnem a feléből, és azt lehet gázosítani, ami elég jó alternatíva szerintem környezetvédelmi szempontból.

2017. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!