Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit választanátok és miért?...

Mit választanátok és miért? Egy Audit/BMW-t 200 e km-rel vagy egy Fiat\Renault-ot 100 e km-rel?

Figyelt kérdés

#ár #érték #Régi prémium vagy újjabb közép
2017. szept. 15. 00:33
 1/4 crudy ***** válasza:
Ez igy nem tampont. Lehet autot szetrugni 100ezer alatt es lehet auto nagyon jo allapotban 200ezerrel az oraban.
2017. szept. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Német prémiumot nem lenne kedvem fenntartani, az olasz, francia meg nagyon nem az én világom. Ha a leírtak közül kéne dönteni, akkor a százezret futott autók közül választanék. Ha viszont be lehet venni mást is a listába, akkor valamelyik japánt venném akár százzal, akár kétszázzal, ha rendesen karban volt tartva.
2017. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én Audit vettem, de azért, mert nekem ez kellett. Ha neked egy Renault is tökéletesen megfelel (és miért ne felelne meg), akkor azt javaslom inkább, mégiscsak számit az a kilóméter.
2017. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik motorral? Milyen karbantartással? Melyik van visszatekerve?
2017. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!