Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek drága kocsija van és...

Akinek drága kocsija van és nincs garázsa, ti nem féltek éjjelre kinthagyni a kocsitokat az utcán?

Figyelt kérdés
Mi van ha valaki részegen brahiból betöri az ablakot valamivel és elszalad?Soha nem lesz a régi a tettest meg szinte esélytelen elkapni...Ti nem szoktatok ezen vacillálni?Én épp autó vásárlás előtt állok és bevallom ez az egyik fő aggodalmam,nem a márka vagy a típus miatti dilemma:D

2017. szept. 16. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
de, félek kinthagyni az utcán. nincs jobb ötletem.
2017. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Hát akinek drága autója van annak van pénze fenntartani. Egy modern futott szélvédő lehet 2-300e HUF betorik egy kavicstol csere. Nem nagy kunszt.
2017. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Ugyan már! Mi ez a kis rettegés Auschwitzhez képest?
2017. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Most cseréltem fűtött, esőérzékelős szélvédőt, nem is kicsit 48000-ért munkadíjjal együtt...


Egyébként igen, féltem, de ez van. Olyan helyen parkolok ahol nem jár ember, kamera van, és elég jó riasztóm is. Inkább a szintén ott parkoló többi autóstól féltem, az előző kocsimat meghúzták ott.

2017. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

4

Biztos a szigeteltre gondolt, az 300.


Én az olcsóbb autómat is féltem. Ezért is lett családi házam udvarral, bár garázsom még nincs.

2017. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Akinek drága autója van kössön cascot.
2017. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Drága autóra van Casco...
2017. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van garázsom de ha nincs rossz idő gyakran áll az utcán, itt a legtöbb háznál még kerítés sincs, nem kell attól tartani, hogy gond legyen.
2017. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Havernak egy parkolohazban tortek ossze nemreg az autojat. Szelvedot es az osszes ablakot, mert epp ugy volt kedvuk. Ja es a legolcsobbb auto volt azon a szinten. Majd a biztosito kifizette es csokolom. Szerintem kar ilyenek miatt aggodni, nem lehet ezt kiszamolni.
2017. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs drága autóm.

Már 12 éves, 1-1,5M-t érhet már csak. Ennek ellenére soha egyetlen éjszakát sem töltött az utcán.

Ha kint hagynám egész éjszaka aludni se tudnék. Nem csak azért, mert betörik a szélvédőt (az enyémhez egy gyár szenzoros, hővédő bevonatos szélvédő 100.000Ft körül van), vagy megkarcolják, stb, hanem mert veri a jégeső, nappal tűzi a nap, szívja az UV, stb. Már csak emiatt sem lenne szívem kint "aszalni" az autómat.

Lehet önzőség, de pl céges autónál abszolút nem izgat. Simán kint hagyom.

De ha nem lenne garázsom, vagy legalább bérelni se tudnék valami teremgarázs helyet, szerintem autóm se lenne. Inkább járnék busszal.

2017. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!