Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell megtanítani a Golf...

Hogy kell megtanítani a Golf 4 ablakait?

Figyelt kérdés

Eddig ezt a 2 módszert próbáltam az ablakok tanítására:


Modellfrissítés előtti autóknál az ajtózárba helyezett kulcsot zárási irányba elfordítva tartod amíg fel nem húzza az ablakokat. Ezután elengeded, kulcs ki, majd ajtóba be és 3 mp-ig ismét zárási irányba elforgatva tartod.

Modellfrissítés utáni autóknál ajtónként külön-külön kell tanítani az alábbiak szerint:

- gyújtás be

- megfelelő ajtóban lévő ablakemelő gombot addig húzod felfelé, amíg bezárja az ablakot

- elengeded a gombot

- ismét húzod felfelé 3 mp-ig

Kulccsal lehet nyitni és zárni is az ablakokat, de az automata ablak le-fel nem működik.

Tanítás után a vezető oldali egyszer lemegy rövid nyomásra, de vissza már folyamatosan húzni kell a kapcsolót. Többször nem lehet megismételni az automata lehúzást, csak ha megint megtanítom a kulcsforgatásos módszerrel.


Erre valami ötlet??



2017. szept. 16. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Öhhm nem tudom, de megköszönném ha leírnád ugyan ezt úgy, hogy nem ajtózáras a kocsi, hanem "távirányítós". Nekem azon csak 2 gomb van, az egyikkel nyitom az ajtót másikkal zárom...
2017. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utólagos riasztós központizár van benne, ami távirányítós és ,ha azt nyomom hosszan nem zárja az ablakokat csak bekapcsol a riasztó. Korabban jó valt csak volt egy akku csere
2017. szept. 16. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az utólagos gányolásos dolgokat senki se fogja tudni innen megválaszolni. Olvasd el a riasztó papírjait, vagy kérdezd meg aki beszerelte
2017. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak az ajtó-zárást vezérli meg a riasztó, villamossági szerelő kötötte be kb 10 éve. Alapból nem volt távirányítós
2017. szept. 17. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!