Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne a legjobb...

Melyik autó lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Mindenképpen valamelyiket akarom az alábbiak közül..ha nem venném meg,akkor bánnám. Tudom,hogy ezek az autók nem lesznek ideálisak az én használatomra,fe akkor is ez kell..

Munkába járáshoz kell auto.. minimum 60 km esetleg max napi 100km-re egy átlagos hétköznapra..

Nagyrészben lakott területen közlekedem,ahol egyenletes tempoval 50-70-el is lehet menni,de néhol 130-al is..

Audi a3 2005-2009 közötti modell

Audi a4 2005-2009 b7-b8 140 körüli lóerős modellek

Audi a6 c6 2005-2008 2.7 -es motorral de a 3.0-ból több van talán szerviz terén jobb a felhozatal.. viszont 224 le tényleg felesleges..


Bmw 120d, e46-e90 320d, x3

Volvo s80 vagy Wolksvagen passat 6.


Melyikkel járnék a legjobban,mint városi használati?

Nem feltétlen dizeles kell,hogy legyen csak hát 99% dízel..

Ami lényeges,hogy mindegyik automata lesz!

A kisebb modellek is vannak olxanok,mint a nagyobbak? Vagy az csak sima márkamegfizetés és ennyi?


2017. szept. 16. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik. Komolyan. Amelyik neked nagyon bejön vedd meg. Alapvetően több drágább irracionális autót nezel amelyek már idősek. Így mivel érzelmi alapon vasarolsz szerintem azt vedd ami a legjobban tetszik.
2017. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te vagy aki már sokszor lovagolt ezen a 140 vs 224 lóerős városi használaton?


Egyébként napi 60 km-re nyugodtan veheted a dízelt. Ha egyedül jársz akkor meg A3 bőven elég.


Egyébként:

Volkswagen és nem Wolksvagen

Ha 130-cal közlekedsz lakott területen akkor csak gratulálok.

Amíg A3, A6, X3 és S80 van a palettán addig okosat úgyse lehet mondani. Tök más kategória, teljesen más autók, össze sem lehet hasonlítani

2017. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Audi A6 3.0 TDI-m volt 2007-ből, és nagyon jó autó. Most a 224 lóerő sok, vagy nem, az A6-ba ez a motor kell. A 2.7-es is jó, de ugyanannyit fogyaszt, és ugyanannyi a fenntartása, mint a 3.0 TDI-nek, innentől kezdve a 3.0 TDI-t kell venni.
2017. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!