Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az újabb Toyoták (2010 utániak...

Az újabb Toyoták (2010 utániak) mennyire hajlamosak rozsdásodni?

Figyelt kérdés
Hallottam már több helyen, hogy a japán autók idő előtt elkezdenek rohadni, de amikor utánaolvastam, csak a Mazdákról találtam ilyen infót. Kocsit szeretnék venni, nézegetek 2010 utáni használt Aurisokat, ilyen szempontból mennyire rizikósak?

2017. szept. 17. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mindenképpen nézd át, de messze nem rozsdásodnak annyira, mint mondjuk a Mazdák. Egyébként, ha lehet egy tippem, ezt az autót nézd meg, szerintem egészen jó vételnek tűnik (és nem, nem én vagyok az eladó, egyszerűen csak tényleg jónak látom ezt a kocsit):


[link]

2017. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomcatters ***** válasza:

Mar az 1998 utan gyartott(toyotak)pl corollak sem rozsdasodnak

Nekem van egy 2001 1.4 corolla vvt-i telen nyaron kint all egy gombostufejnyi rozsda nincs rajta 😀

2017. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, megnyugtatónak tűnik, már több helyről is úgy informálódtam, hogy nem rozsdásodnak.

Szívesen olvasnék még további tapasztalatokat.

2017. szept. 20. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a családban van idősebb Suzuki, újabb, illetve nem rég lett egy Toyota is. Egyik sem rohad.

Ha megvetted, első legyen a vezérlés illetve a motorolaj csere, + alváz és üregvédelem. Meghálálja! :)

2017. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semennyire
2017. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!