Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igényelhet az a személy...

Igényelhet az a személy parkoló matricát abban a kerületben, akinek nem a nevén van a kocsi, csak használja, de arra a helyre jelentkezik be, és váltja ki a lakcím kártyát?

Figyelt kérdés
sajnos a környékemen is bevezették a parkolási díjat, ami a barátom miatt gáz, mert nem nálam lakik, de mikor nálam alszik heti 2,3,4 alkalommal, akkor kocsival jön, és nem túl szerencsés mindig ezer forintokat pazarolni...
2010. máj. 27. 11:39
 1/2 Réti bubuzér ***** válasza:
Állandó lakcímmel lehet igényelni, és csak saját tulajdonú autóra.
2010. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt tudom,hogy én úgy kaphattam ,hogy bejelentkeztem oda,a te esetedben ha munka és nem ingatlan ,akkor nem biztos ,hogy megoldható,és csináltunk egy új forgalmit,amibe én,mint üzemben tartó szerepelek és így már parkolhattam.Egy új forgalmi 10 ezerbe volt kb.



Tehát értelmesen.:

Ha oda vagy bejelentve ,akkor csináltatni kell egy új FORGALMI IGAZOLVÁNYT,ahol feltüntetitek,hogy te vagy az autó ÜZEMBENTARTÓJA.Ez némi kis költséggel jár,de megéri.Ennyi

2010. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!