Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne megvenni egy...

Meechy Darko kérdése:

Mennyibe kerülne megvenni egy egy 1-es golfot és belarakni egy 90 lovas tdi motort?

Figyelt kérdés
Csak úgy kivancsiság kép erdekelne

2017. szept. 18. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

kb. 6 számjegyű összeg és pénzkidobás, mivel forgalmit nem kaphatna.

Illetve kaphatna, de az már inkább 8 számjegyes pénzidobás.

2017. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eredetileg készült ez a model 90 LE-s TDi motorral, akkor vegyél olyat. Ha nem készült ilyen motorral, akkor átalakítás után nem fog átmenni a műszaki vizsgán.
2017. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le kell papírozni. Egyébként pedig jó állapotú 1-es Golf engem is érdekelne.. mert sokkal jobb mint a mai műhulladékok. Én inkább egy fullos felújított 1.8-as GTI motort tennék bele mint bármelyik diesel-t. Túl orrnehéz lenne a kocsi és szervo sincs benne. Stb stb.
2017. szept. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 számjegyű, az... Az a 10 milliós kategória (10.000.000!)


Igazából itt azon múlik csak, hogy milyen állapotú az alap, és milyen állapotra akarod megcsinálni, milyen minőségű lesz az autó kívül belül amit építesz.


A papírozással kapcsolatban meg inkább az NKH-nál érdeklődj.

2017. szept. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy én csináltam a VR6-os caddy mk2-est szépen hivatalos be papirozott VR6motoros caddy mk2-es hoztam németből , honosításnál egyből a motorhoz be került a német forgalmiból minden , állitható futomű minden . Igaz felnit már le cseréltem és le van tekerve a főldig a gép , de ìgy nállam minden szabályos .

Németben keress hivatalos 1.9-es golf 1-est és hozd be olcsobban meg uszod egy 2500euros kocsival mint egy 200ezres kocsira rá verni azt az igen csak sok szám jegyű pénzt

2017. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!