Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti bevállalnátok egy 2. 0-ás...

Ti bevállalnátok egy 2. 0-ás benzines autót?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vészes egy ilyen fenntartása? Gondolok itt pl. a teljesítményadóra, vagy az üzemanyag fogyasztásra. Nekem nagyon tetszenek az MK3-as Mondeok, de nem tudom, hogy bele merjek-e majd vágni, ha odakerülök.

2017. szept. 20. 16:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Igen, érdekes sokan úgy vannak vele,hogy 2 liter alatt csak kólát vesznek, és lássuk be igazuk van. Megyek Swifttel emelkedőn 1.3 mégis vissza kell váltani, Omegát nem és nem tudom hányas fordulaton megy fel mert 1.5 urán nem jó a mérő de a hang alapján nem kéri a visszakapcsolást. Meg egy kocsisor elözés se kottyan meg neki, volt, hogy vissza se kellett kapcsolni busz,kamion 3 autó elözése közben. Egy élmény még a kétezres is.
2017. szept. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2.0 CRTDI-m van, sose kéne 2.0 szívóbenzin. Turbóson elgondolkoznék, de amíg ennyit megyek ilyen üzemanyagköltségekkel addig esélytelen ez is
2017. szept. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igazából tartok a dízeltől. Nagyon nagyot lehet szopni egy kb. 15 éves dízellel. Persze egy újabb autónál nincs baj, de ezek a Mondeok azért már nem mai darabok. Ahogy látom a többség nem tart a 2.0 benzintől, eléggé meggyőztetek. Köszönöm a válaszokat, de ha valakinek még van véleménye a témával kapcsolatban, szeretettel várom.
2017. szept. 21. 10:53
 14/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk az 1.3-as kocsi után biztos kicsit nehéz lenne megszokni minden szempontból.
2017. szept. 21. 12:00
 15/19 anonim ***** válasza:
A 15 év nagyon kockázatos , a tíz is . Inkább átvizsgált 5-7éves kocsit szerezz be ha megteheted . Ki lehet fogni tuti megkímélt öreg gépet de kevés van a piacon .
2017. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Azért ezek még nem őskövületek, sok ember járkál 2000-es évek eleji autókkal. Nem mindenhol van kolbászból a kerítés sajnos.
2017. szept. 21. 14:55
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha Mondeot szeretnél akkor facelift utánit nézz, ott már nincs gond a hátsó féknyergekkel,pár apróságban változott, talán kevésbé eszi a rozsda.
2017. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Németh János 2 ***** válasza:
Nekem volt Mondeom 1.8 benzin, az is jól ment nem evett sokat pedig toltam neki, 2.0 benzinest igen ajánlanám az sem eszik sokat 8-9l körül el lehet velük járni, fenntarási költségek nem vészesek, nyugottan merj belevágni!
2017. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"2.0 benzinest igen ajánlanám az sem eszik sokat 8-9l körül el lehet velük járni"


Országúton simán :)

2017. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!