Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 14 Vagy 15 éves koromban...

14 Vagy 15 éves koromban szeretnék egy cross motort. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 vagy 15 éves koromban szeretnék egy Cross motort. Leginkább annyi kérdésem lenne hogy megbüntetne a rendőr ha észre venné hogy cross motorral vagyok közúton. Ha ez illegális akkor tehetek ellene valamit hogy cross motorral menjek közúton? Vagy lehet-e közúton crossmotorral menni? xD Bocsánat a sok kérdésért, de engem ez a dolog nagyon érdekel.

2017. szept. 20. 21:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lenne még 1 - 2 kérdésem ! (Tudom egyszer leírtam már dee..) Bocsi hogy ennyit kérdezek dee.. Engem ez a dolog nagyon érdekel és én nagyon szeretnék egy Cross -t, vagy akkor egy Endurot. Most egy kicsit vissza térnék a Cross-ra. Crosson Mű úton lehet menni ?
2017. szept. 21. 17:48
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem elég világosan le lett írva.


Ha a műút közforgalomtól elzárt magánterületen van, akkor igen.

Egyébként NEM.

2017. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak az embereknek akik időt szántak erre hogy segítsenek nekem egy jól megfogalmazott válasszal! :) Engem ez a dolog nagyon "izgat". Azt vettem észre, hogy a legtöbben nekem az Endurot ajánlják. Tényleg! Ezt még nem írta senki, vagy csak én vagyok hülye.. Az Enduron van index és azon akkor lehet menni közúton meg műúton, ugye?
2017. szept. 21. 19:06
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, és kaphat rendszámot is. Sőt, a 49 köbcentisre rendszám sem kell, csak biztosítás. Ja és legyen rajta lámpa és index lehetőleg. Nagyon király gép például a Yamaha DT 50, ezt AM jogsival vezetheted közúton is, de terepre is alkalmas. Csak picit vérszegény.
2017. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Érteeeeeeeem! Csak egy valamit nem.. Hogy érted a vérszegényt ? :D Ha majd motort választok akkor majd meglesem a Yamaha DT 50 -ent. :) Köszönöm a válaszokat ! Csak valaki valami vidót tud küldeni hogy mire kell figyelni mikor AM jogsit akarsz vagy sima jogsit vagy ilyesmit ? Vagy röviden vagy hosszan leírva ? Többet nem kérek!! És még1x köszönöm aki időnt szánt RÁM!
2017. szept. 21. 20:33
 16/16 A kérdező kommentje:
videót* xDD Vagy röviden vagy hosszan leírva hogy hogyan kell egy motor jogsira felkészülni ?
2017. szept. 22. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!