Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motornak megfelel?

Kezdő motornak megfelel?

Figyelt kérdés
YAMAHA WR125X lenne szó, A2-es jogsihoz,szep, nyomatékos megtetszett! Szerintetek?

2017. szept. 21. 19:03
 1/3 anonim válasza:
Kicsi, A2-höz már motort vegyél!
2017. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabály, ha neked jó, akkor jó.

Nem teljesen mindegy, hogy csak úgy a városban mászkálsz vele vagy napi 140 km-t mész autópályán vagy be akarod járni Európát... Nyilván alapvető kérdés, mire kell. S mit szeretsz (csak mert a fenti motort írod, nincsenek kizárva a fentiek, láttam már érdekes eseteket).

Az, hogy kezdő vagy, csak annyit jelent, hogy ne vegyél egy harapós, erős vadállatot. Én 125-öst maximum második motornak vennék, túl gyenge, bizonyos szintukban zavaróan (s én még lassan, türelmesen haladok. szolid kis 250-esem van, de kétlem, hogy egy 125-ös elég erős lenne. kizárt. nincs elég nyomatéka), persze ez nagyon egyéni.


Szóval lehet, hogy neked jó, nem lehet tudni.

2017. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A2-höz inkább a "nagytesót" vegyed, Yamaha XT660X.
2017. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!