Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ülésfűtést vegyek?

Milyen ülésfűtést vegyek?

Figyelt kérdés

Most is van az autómba, de azt vettem észre egyre nehezebben melegszik fel :(

Arra gondoltam carbon szálas lesz és ebayről fogom rendelni, de nagyon sok féle van ezért nem igaz tudom melyiket válasszam.3 állású kapcsolósakat nézegetem, amit majd a gyári kapcsolóval fogok helyettesíteni.

Az lenne a fő célom, hogy a lehető leggyorsabban melegedjen fel. Nemrég ültem egy 2008-as Focus-ba, amibe az ülésfűtés kb 1 perc alatt forróra melegítette az ülést... na én is valami ilyesmi hatást szeretnék elérni. Most jelenleg kb 6-8 perc kell a mostaninak ugyan ehhez a hőmérséklethez (14 éves)



2017. szept. 21. 19:45
 1/9 A kérdező kommentje:

valami ilyesmire gondoltam:

[link]

2017. szept. 21. 19:51
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is fogok venni egyet, mert a jobb elsőben halott a gyári. Mondjuk én annyit nem adnék érte, ha ennyiért is van: [link]

(Tudom, az 4 db, de akkor is drága.)

2017. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Ha a mostani, lassan melegedős ülésfűtésed gyári, akkor jobban jársz, ha azt javíttatod (még akkor is, ha sokat kérnek érte).

Az utángyártott kínai vackok sokszor semmilyen minőségellenőrzésen vagy teszten nem vesznek részt, így nem tudni, hogy mikor okoznak zárlatot vagy égetik szét a s3gged. Sőt van rosszabb is: vezérlés és diagnosztika hiányában leéghet az egész autó a zárlatos ülésfűtés miatt.


Autóipari beszállítónál dolgozom teszterként, hidd el, hogy a jó ülésfűtés nem annyiból áll, hogy "bedugom a 12 voltba oszt majd melegszik".

2017. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztosíték a szó amit keresel vezérlés meg diagnosztika helyett. Az meg még annak is van ami csak a szivargyújtóba van bedugva mert a szivargyújtónak van.

Nem tom mire jó ez a hozzá nem értő fosatás.

2017. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1

Ahogy a képen is látszik csak az ülőlap közepén lesz fűtés.

Az ülés két szélén ahol az ember combja van meg jég hideg, azt én nagyon szarnak éreztem, pedig az autók többsége olyan.

Én duplán rakattam bele, hogy a teljes ülőlapon legyen meleg, ez király.

2017. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy túláram ellen védő biztosítékon kívül hőbiztosíték is van benne.

Persze lehet azt mondani, hogy az is szar megbízhatatlan kínai, de aki autóipari beszállítóként dolgozik, az tisztában van vele, hogy a nagy autóalkatrész forgalmazó cégek által is árusított termékek igen jelentős része Kínában készül.

2017. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5:

Én is erre jutottam emiatt is nézegetem a 4 ülésre valót :)

A carbon szálas pedig formára vágható

2017. szept. 21. 21:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Sport ülések vannak az autómban és most is fűt a comb- és a deréktámasznál is és szeretném, ha így is maradna
2017. szept. 21. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:

7-8

Igen, csináltasd úgy mindenképp.

2017. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!