Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 Avant 2. 0 Tdi DPF...

Audi A4 Avant 2. 0 Tdi DPF kombi vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tudnátok véleményt adni a fenti kocsiról?

Szerintetek érdemes megvenni?

Kis családomnak nagyobb kocsit szeretnék vásárolni, ti nektek mi a véleményetek erről?

Értelmes választ kérek legyetek szívesek! Ez most nekem nagyon fontos !:)



2017. szept. 22. 00:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj és 2011es évjáratú:)
2017. szept. 22. 00:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy dolgon mulhat. Lesz-e pénz a javítatásra?

Ha igen akkor simán.

2017. szept. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ár érték-arányban számomra rossz mutatóval rendelkezik az Audi pl. VW-hez, Skodához viszonyítva, mivel az Audi által nyújtott többlet komfortot és szolgáltatásokat nem tartom annyira, mint amennyivel többe kerül megvenni és fenntartani egy Audit. Ezért vettem Skodát.


Mivel alacsonyabb ligában játszik, így az ebből adódó árelőnyt arra fordítottam, hogy minél fiatalabb használt autót vehessek, amire még van garancia. Ez az én véleményem.

2017. szept. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már CRTDI? Mindenki azt mondja, hogy ezek olyan jók, mint az 1.9 PDTDI, és van benne valami. Maga az autó szintén massziv, megbizható darab, szerintem nem lesz bajod vele.
2017. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyes 2.0 CRTDI motorokat is érint a 2.0-s PD-k olajpumpa problémája, így érdemes alaposan utána járni.
2017. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!