Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan primera p10 miért...

Nissan primera p10 miért rossz a kormány?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Nissan primera slx em 93 évjárat. Olyanokat csináln az úton hogy kB 100km/h ráz a a kocsi jobb eleje a kormány meg laza mintha nem is lenne kormány esőben meg alig lehet az úton tartani. Válaszokat kérnek

2017. szept. 22. 05:50
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:

A rázásra egy centírt kellene megpróbálni.

A kormány hogy laza? Nagy a holtjáték? Mi az hogy alig lehet az úton tartani? Ha magyarul, összeszedetten leírod a nyűgödet, az sokat tudna segíteni

2017. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát nem a kormány rázz hanem a jobb kerék és azt érezni a jobb elején max110 a vége többet nem merek vele mennni mert szétszakad az eleje annyira ráz
2017. szept. 22. 10:10
 3/9 A kérdező kommentje:
a kormányról meg annyit hogy arra megy amerre akkar és van amikor mintha a kerék magától kifurdulna kanyarban
2017. szept. 22. 10:12
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:

Igazából ez a leírás sem sokat segít. Esetleg elfékezted a gumit? Olyat még csak teherautónál láttam, de azon szemmel láthatóan volt egy egyenes, elfékezett szakasz.


Ha kicseréled az elsőt a hátsóval, akkor 100%ra tudni fogod hogy kerék vagy futómű hiba. Nem tudom mióta olyan de a kerékcsavarokat nézted?


Nem lehet így megmondani csak tippelgetni. Próbálgatod, felemeled, rángatod és kiderül.


Szerintem lelaktad már rendesen szerencsétlent, biztos nem tesz jót ha így közlekedsz és többe kerül megcsináltatni így hogy már szétráztad a futóművet.

2017. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tomcatters ***** válasza:
Esetleg nezd meg, hogy nincs-e lelazulva a kerek, mert az igen veszelyes , lehet meg ah elottem is irtak, futomuhiba (szilentek elhasznalodtak) motortartobak, kisulyozatlan felni ..Addig ne nagyon hasznald, meg raz, mert hazavagod a futomuvet .. Zsebbenyulos is lehet
2017. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 veterán vas ***** válasza:
Ha a két hibát egyszerre nézzük, akkor talán jobb oldali szélső gömbfej a megoldás. De lehet, hogy külön-külön több hiba, pl. jobboldali felfüggesztés/ centírozási hiba/ kiverődött szilent és kormányösszekötő, stb. Viszont ha a holtjáték nagy, vagy ha valami fellazult a kormányműben, akkor a hiba mindkét oldalon jelentkezne.
2017. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy futómű ellenőrzés , beállitás sokat segitene.
2017. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a szerelők azt mondják hogy kormányműű de nem tudom mitől rázz a kerék nemrég lett kicentírosztatva
2017. szept. 22. 13:43
 9/9 smitwesson ***** válasza:
Akkro nincs kizárva, hogy szállszakadt a gumid.
2017. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!