Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW motor (M54B30 motor)...

BMW motor (M54B30 motor) kisgenerál (tömítőgyűrűk, szelepszárszimeringek, hengerfej- és kartergáz tömítések) milyen árban szokták csinálni? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

#BMW #M54B25 #bmw 330i #bmw 330ci #e46 30i
2017. szept. 22. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Az index megjavítása mellett ez elenyésző! :-)
2017. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj ajánlatot pár helyről. Nem sokan nyúlnak így bele a motorba, mert azért nem olcsó mulatság. Kicsi az esély, hogy találsz itt valakit, aki pont ezeket csináltatta meg. Ha Pest közelében vagy, akkor elég sok nem hivatalos BMW szerviz van, akik közt vannak ügyesek.
2017. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Facebookon "Boczy Garage"-nál érdeklődj. Nagyon lelkiismeretesen és jól dolgozik, illetve látott már 1pár BMW-t komolyabban szétszedve is.
2017. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Boczy szerintem motort nem szerel. Vagy rosszul tudom? Gyermán Zsoltit ismerem, aki komolyabban foglalkozik vele, de saját tapasztalatom nincs vele. Amúgy jókat hallottam róla. Annak idején az enyém Hantos Ricsinél volt, őt egy időben valamelyik fórumon ajánlották. Van még Érden a Bavarian Classics, bár róluk vegyes véleményeket hallottam.
2017. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kértem már árajánlatot. Pont azért érdeklődők, hogy aki már csináltatott hasonló szervizt milyen árakkal találkozott. Mi a reális és mi a lehúzós?

Természetesen nem feltétlenül a legolcsóbb helyen szeretném megcsináltatni, de feleslegesen sokat se akarok fizetni.


Elsőnek: szerencsére az indexemmel semmi gond, néha még használom is :)

2017. szept. 22. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már úgy is le van véve a hengerfej akkor érdemes meggépmunkáztatni, új szelepvezetők,szimeringek becsiszolások.. ez kb 50 körül megáll.

Egy komplett tömítéskészlet 60-100 000 között ( lehet darabonként olcsóbb, lusta voltam végignézni).

A gyűrűkészlet és a hengerfej csavarok sem vészesek 5-10 000 között vannak.


Plusz munkadíj.

2017. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!