Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj ha sokszor lefulladok?

Baj ha sokszor lefulladok?

Figyelt kérdés

Ma vezettem életemben először, nincs jogsim, még nem is kezdtem el csinálni, de apummal kimentünk egy üres betonos részre, és ott próbálgattam vezetni. Ő nem olyan ember, aki jó a magyarázásban (meg amúgy nem a legtürelmesebb), de azért nagyjából elmondta, hogy mit, hogy, merre. Az elindulás eléggé nem ment valami jól, bár nem féltem meg semmi, meg nem volt bennem a hetedik próba után sem, hogy jó, nekem ez nem megy, vége:D, de azért tényleg nem ment olyan jól..:D Nem egy mai autó (2000 vagy 2001-es Suzuki Swift), de azért remélem nem lehet semmi baja attól, hogy lefulladok.(?) (Bár így utólag kicsit vicces volt, amikor hátraugrált a kocsi, és előre hátra pattogtunk, és nem tudtam hirtelen, hogy mit csináljak)..:DD

16/F


2017. szept. 22. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem probléma, nyugi.

Senki se születik kormánnyal a kezébe.

2017. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem felesleges apukáddal gyakorolni.

Majd egy normális oktató elmagyarázza rendesen.

Azért sem jó otthon tanulgatni, mert egy csomó minden minden majd rosszul idegződik be, aztán azzal megy el az oktatód ideje, hogy leszoktasson a hülyeségekről :)

2017. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden kezdő átesik ezen.

Egy kis szívóbenzinessel különösen könnyű lefulladni.


A lefulladás nem tesz jót a kocsinak, de néhány alkalomtól még semmi baja nem lesz.

2017. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
#2-es, szerintem meg pont jó, hogy tanul otthon a gyermek valamit, nem teljesen tudatlanul megy az oktatóhoz.
2017. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Hát nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem jobb úgy vezetni menni, hogy az autó kezelésével már nem kell bajlódnod.

Én megcsináltam a vizsgám a minimum 30 óraszámmal, és csak a forgalomban való közlekedést kellett megtanulnom, meg a párhuzamos parkolást. És végig tudtam csinálni úgy, hogy egyszer nem fulladtam le.


Szóval igen, jó, ha gyakorolsz otthon. Kb. 12-13 évesen engedtek oda autóhoz egyedül, akkor harmadszorra sikerült elindulnom.

2017. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg megtanulsz vezetni, nem lesz semmi gondja. De hosszú távon azért nem tesz jót neki.
2017. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!