Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha két kezemmel dolgoztam meg...

Ha két kezemmel dolgoztam meg az autómért, jobb mintha anyáméktól kaptam volna?

Figyelt kérdés

Egész nyáron minden nap 12 órákat dolgoztam és megvettem az első autómat. (2000-res dízel B Vectra)

Egy csomó korombeli milliós autókkal járkál úgy, hogy a munkáról csak távolról hallott.

Szerintetek miért nem vagyok megelégedve magammal?


Nem kell azzal jönni, hogy minek vettem kocsit ennyi idősen, kamionsofőrnek készülök, hamarosan kezdem a teherautó jogsit.

17/F



2017. szept. 22. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb. Gratulálok.
2017. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen jobb, elismerésem.
2017. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
szerintem szívás
2017. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A korodbeliek milliós autókkal járkálnak? Kikkel haverkodsz te?
2017. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
És most ájuljunk el? Főleg ettől a kamionsofőr leszek dumától? Nem attól leszel az, hogy kcosid van. Én most csinálom már a D jogsit, de nem vettem kocsit, mert pénzkidobás. Neked is az volt, főleg egy 17 éves roncs.
2017. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod hogy jobb-e. De mi értelme ezen filózni? Van kocsid, örülj neki.
2017. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 Aha, ájuljatok el.
2017. szept. 22. 23:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindegyikre, köszönöm a válaszokat.
2017. szept. 22. 23:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Van akinek ennyi idősen természetes a 3-5 milliós autó, igen. De azt be kell látni hogy náluk ez a természetes, és a társadalmi pozíciójuk is más, önmagában ezzel nincs baj, nem kell haragudni rájuk, mert ahány ember annyi féle élet. Azok akik nőket visznek ki külföldre, és itthon vállalkozó közeli szinten élnek, azokat is meglehet érteni egy bizonyos megközelítésből, mert meg meri tenni és bevállalja a kockázatot, ez pedig hozzáállás kérdése, csak a dolgozó ember letudja annyival hogy mocskos féreg aki életében nem dolgozott, én meg holt fáradtan megyek haza mindig, csak ilyenkor amikor felteszik neki az örök kérdést, Miért nem követed az Ő példáját? Akkor jön a csend....



Kezdésnek jó autó, és becsülendő, ugyanakkor azzal sincs baj ha a szülők felajánlják akár később, hogy pótolnak az összegbe hogy bővebb legyen a választék.

25F

2017. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb mert igy elbasztad a sporolt penzed :P

En inkabb gyujtottem meg volna egy fiatalabb kocsira. 17 evesen meg nem fontos a kocsi.

2017. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!